2733
2734
عنوان

داداشم عاشق شده

1871 بازدید | 34 پست

سلام بچه هاداداش من ۲۳ ساله است ودانشجو وقت های آزادش هم درمغاره کمک پدرم میکنه چندباری مامانم درباره ازدواج باهاش حرف زده بودولی هربارازحرف زدن فرارمیکردمن خیال میکردم به فکرازدواج نیست وبه مامانم گفتم بهش اصرارنکنه تاهروقت که خودش خواست.حالاامشب اومد پیشم وبهم گفت که دوساله عاشق دخترهمسایه شده وازمن خواست که بااون دخترخانم صحبت کنم ونظرش رادرباره داداشم بپرسم.من توذوقش نزدم ولی حس عجیبی پیداکردم چون اصلاانتظاراین حرف راازش نداشتم فکرمیکنم ازدواج براش خیلی زوده .حالابه نظرشمامن بایدچیکارکنم

❤❤لذت یعنی باهم بریم اتاق معاینه،صدای ضربان کوچولویی که قراره تاره بیادروبشنویم👌👌👌❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بیشتر وقتا وقتی پسری برای ازدواج مخالفت میکنه یا کسی رو دوست داره و اون طرف کوچیکه و منتظره بزرگ شه ،یا بازم یکی و دوس داره و منتظره خانواده اونو براش پیشنهاد بدن...

🤐
اول سربازی

اتفاقامنم عین این حرف رابهش زدم ولی شنیده که اون دخترخواستگارداره میترسه ازدستش بده میگه تاخیالم راحت نشه نمیتونم برم سربازی

❤❤لذت یعنی باهم بریم اتاق معاینه،صدای ضربان کوچولویی که قراره تاره بیادروبشنویم👌👌👌❤❤

۲۳خوبه سنش ولی اول سربازی کاربعدا زن اونم همونی که میخواد چون اکه اونی ک نخاد بگیریدبراش امکان خیانت یاهرچیزی زیاده کسی ک دوست داره رو براش بگیرید ولی اول بفرستیدش سربازی وکاربعدا😊

یـا رب دعـای خـسـتـه دلـان مـسـتـجـاب کـن❤
بیشتر وقتا وقتی پسری برای ازدواج مخالفت میکنه یا کسی رو دوست داره و اون طرف کوچیکه و منتظره بزرگ شه ...

آره ایشون ۴سال ازداداشم کوچیکتره ممکنه می خواسته بزرگتربشه بعدمطرح کنه

شوهر منم دانشجو بود عاشق شدیم لیسانسشو نصفه ول کرد که زود بره سربازی اما اونم از همین ترسید و قبل از سربازی اومد خواستگاری و با کلی هول و هراس تو خونه عقد کردیم و رفت اموزشی پ اومد و بقیه ی سربازیشم تموم کرد و یکسالم رفت سرکار و عروسی گرفتیم.

امااا دهنمون سرویس شد چون بشدت بی پول بودیم و خانوادش معتقد بودن خودت خواستی زن بکیری به ما چه.و اصلا اصلا کمک مالی نکردن.میرفتیم بیرون کنسرو میخوردیم بخدا.

اما راضی هستیم.

اینا و گفتم بهت بگم کار نشد نداره اما بعنوان خواهر من رو براش مثال بزن که سختی های راهشو هم خودش بدونه هم به اون دختر خانوم بگه

۲۳خوبه سنش ولی اول سربازی کاربعدا زن اونم همونی که میخواد چون اکه اونی ک نخاد بگیریدبراش امکان خیانت ...

خوب اول بایدیه جوری به دختره بگم داداشم بهش علاقه داره تااگه اونم مشکلی نداشت منتظرش بمونه ولی نمیدونم بایدچی بگم آخه تاحالاتواین شرایط نبودم

اگر خانوادتون  از نظر مالی پشتش  هستن و خانواده دختر پسند کردن  نامزدشون  کنید  تا داداشت  سربازی شو تموم کنه بره سرکار .........

زندگی را نفسی است ارزش غم خوردن نیست ،آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست  
خوب اول بایدیه جوری به دختره بگم داداشم بهش علاقه داره تااگه اونم مشکلی نداشت منتظرش بمونه ولی نمیدو ...

نمیشه نامزد کنن تا این بره سربازی و بیاد 😬

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
شوهر منم دانشجو بود عاشق شدیم لیسانسشو نصفه ول کرد که زود بره سربازی اما اونم از همین ترسید و قبل از ...

خداراشکرکه راضی هستی عزیزم .

آره بهش گفتم خیلی کارت سخت میشه چون هنوزنه تکلیف درست مشخصه ونه کاروسربازی امامیگه اکه خیالم ازبابت اون راحت بشه یه ترم دیگه راتموم میکنم ومیرم سربازی

اگر خانوادتون  از نظر مالی پشتش  هستن و خانواده دختر پسند کردن  نامزدشون  کنید & ...

پدرم وضع مالی خوبی نداره اماتاجایی که درتوانش باشه براش کم نمیزاره

2706