2737
2734
عنوان

دلم ميخاد داد بزنم يا امام رضا

116 بازدید | 10 پست

اگ فقط توو سختيام ب يادت ميفتم منم ببخش

ميخام بگم امام رضا اگ گاهي كم لطفي كردم منو ببخش

ميخام بگم يا امام رضا اين روزا اشفته ام پريشونم نگام كن

يا امام رضا معجزه ميكني؟

يا امام رضا واسطه ميشي ب خدا سفارشمو بكني؟

يا امام رضا شبايي ك دلتنگ مامانم بودم فقط تورو صدا ميكردم شبا خابشو ميديدم

يا امام رضا اين يك بارو نگام كن تو ميدوني ما جز بابام كسي رو نداريم

ميدوني از بچگي بي مادر بزرگ شديم

يا امام رضا بابامو شفا بده بابامو ب من ببخش

ب دلم ارامش بده

يا امام رضا قربونت برم بابامو شفا بده 

آرزوهاتو بغل كن تا خدا هست زندگي هست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم بابای من ۴۰ سال پیش امام رضا شفا داد اما الان تو جمعمون نیست الان که تاپیکتو خوندم اشکم بند نمیاد پدر منم هم مادر بود هم پدر انشاالله پدر شما شفا پیدا کنه به حق امام رصا من مشهدم پنجره خونم رو به حرمه یه سلام میدم به نیابت از شما و قبولیه شفای پدرتون الهی امین .

برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستین .😘
2731
گلم بابای من ۴۰ سال پیش امام رضا شفا داد اما الان تو جمعمون نیست الان که تاپیکتو خوندم اشکم بند نمیا ...

خوشبحاااالت

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

الهی ک خدا پدرتو شفا بده🙏🙏کاش خدا هیچ پدر و مادریو از رو زمین کم نکنه

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2738
گلم بابای من ۴۰ سال پیش امام رضا شفا داد اما الان تو جمعمون نیست الان که تاپیکتو خوندم اشکم بند نمیا ...

منم خیلی مضطرم تو رو خدا دعام کن تکلیف قلب جنین تو شکمم معلوم نیس حال جسمیمم یه جوریه هر. لحظه حس میکنم کرونا گرفتم 😭😭اگه گرفته باشمو مامانم بگیره خودمو نمیبخشم به امام رضا بگو بهم رحم کن سه روزه خواب ندارم

..........

خدا رحمت كنه همه ي رفتگانتون رو🌹

خيلي خيلي ممنونم ازت❤️

آرزوهاتو بغل كن تا خدا هست زندگي هست❤️