2737
2739
عنوان

وارد شدن حشره به گوش

9786 بازدید | 47 پست

تو گوشم حشره رفته گیر کرده نصفه شبی بیمارستان هم رفتم هرکاری کردن نتونستن درش بیارن اصلا نمیمیره همش بال میزنه همه کارم کردیم دکترم گفت پرده گوش رو پاره کرده پدرم درومده از درد از گوشمم خون میاد بیاین کمک😭😭

واااای اخه چه سخت

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

واقعا😲😳

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد تاپیک زدی؟؟

بیمارستان و پزشک نتونستن کاری کنن؟؟

بیمارستان دکتر مکی بوده؟

اونوقت گفتن برو بزار بال بزنه؟

خونم اومد خفه نشد حشره؟

بعدم رهات کردن حال خودت؟

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2740

وای دقیقا من همچین تجربه ای دارم صداش روانیم کرده بود مامانم گقت چند ثانیه سوراخ گوشتو بگیر منم گرفتم انگار خفه شد بعدشم رفتم دکتر با یه دستگاه مخصوص تو گوشمو نگا کرد گفت مرده درش اوردن برام باید حتما بری پیش به دکتر خیلی خوب وگرنه گوشت صدمه میبینه حدایی نکرده