2737
2734

فقط سرفه و گلودرد؟؟؟؟

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنگ بزن۴۰۳۰بعد سمت بچه هات نرو تب سنج داری تبتو بگیر...بعد نفستو ۱۰ثانیه نگه دار ببین میتونی

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2738

ماسک بزن حتی موقع خواب اگه مامانت می‌تونه بچه هاروببره خونه ی خودشون.برودکتربهت قرص بده تست حتمابدید به خودتون هم استرس ندیدشایدحس بویایی تون هم ازدست بدیدبرایه مدت موقت انشالله زودخوب بشی عزیزم

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
2706