2737
2734
عنوان

سونو وزن هفته 28و 6 روز

106 بازدید | 21 پست

سلام .من الان 28هفته و 6روز از بارداریم میگذره.یعنی اینکه فردا 29هفتم پر میشه.امروز سونو دادم گفت وزن جنینت حدود 1340 گرم هست.

به نظر شماها این وزن کمه یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکترت چی گفت؟  من ۲۹ هفته ۱۴۰۰ بودم گفت کمه البته ۲۹ هفته و ۴ روز بودد

دکترم گفت کاملا نرماله.اما خیلی جاها نظراتو خوندم نوشته بودن کمه.حتی چندتا از دوستام سونو رفتن هم حدود سیصد گرم بیشتر بوده

دکترم گفت کاملا نرماله.اما خیلی جاها نظراتو خوندم نوشته بودن کمه.حتی چندتا از دوستام سونو رفتن هم حد ...

بمنم دکتر کفت کمه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2738
دکترت چی گفت؟  من ۲۹ هفته ۱۴۰۰ بودم گفت کمه البته ۲۹ هفته و ۴ روز بودد

جوابم رو ندادی ولی من پیگیرتم😊 سمت چپ بخواب خیلی تاثیر داره تو رشد و وزن نی نی 

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
جوابم رو ندادی ولی من پیگیرتم😊 سمت چپ بخواب خیلی تاثیر داره تو رشد و وزن نی نی 

جواب چی؟ ندیدم

کلا سمت چپ میخوابم و سمت چپم کبود شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جواب چی؟ ندیدم کلا سمت چپ میخوابم و سمت چپم کبود شده

ای جانم... تو یه تاپیک دیدمتون.... منم دخترم ریز شد ۲۵۰۰ شد البته ۳۷هفته بدنیا اومد... چقدرم لیدی میل و کباب و نون خامه ای خوردم 

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...
ای جانم... تو یه تاپیک دیدمتون.... منم دخترم ریز شد ۲۵۰۰ شد البته ۳۷هفته بدنیا اومد... چقدرم لیدی می ...

ممنون

ولی من متوجه نشدم جواب کدوم حرفتونو ندادم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه اولم با وزن 3600 متولد شد.نمیدونم این چرا کمه.خودم قند بارداری هم دارم وزنم هم خیلی زیاد شده نمی ...

یه دکتری لخ من گفته بود باید از هفته های اول به پهلو میخوابیدی یه رگ پشت هست که به بند ناف متصل اون یکم له شده به اندازه یه تار مو