2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ی معلم ورزش داشتیم میگفت هر وقت با شوهرتون دعواتون شد بهتون گفت برو خونه بابات تو چشاش زل بزنید بگید ...

وایی فقط اون قسمت تو دکمرو بزن عالیه😂😂😂😂😂زن واقعی به تو میگن باعث افتخاری❤️

ماامغازه داریم یعنی الان زدیم خیلی شک ورم داشته یعنی چند بار دیدم و بحثمون شد بعد گفت ما بدرد هم نمیخوریم فردا لباساتو جنع کن برو بعد میترسم برم خانوادم نمیزارن دیگه بیان یایکی ازم ببزمش اخه دوسش دارم میترسم طلاقم بده

2740

نه بابا نمیخواد بری مهریه ت چند تا سکه س؟؟؟بگو مهریه مو بده تا برم😁زود بهتون بر نخوره زندگی متاهلی همینه دیگه نرد جماعت عقل داشت وضعمون این نبود

فردا اگه گفت برو بگو نرم چه غلطی میکنی😁😁

نمیتونم بگم شما چیکار کنی چون زندگی شماس ولی اگ من جای شما بودم حتما میرفتم چون غرور دارم وقتی میگ ...

اتفاقا چون آدم غرور داره نباید بره وقتی می‌ره بهش میگی این خونه برا توئه وهر وقت تصمیم بگیری می مونم یا میرم

اما باید بمونه بهش بفهمونه که خونه خودمه

من شیعم،حیدر آقامه  
بله عزیزم معمولا بیشتر از پنج دقیقه زمان نمیبره که اشتی میکنیم با این حرفا.

چه خوب میتونی خودتو کنترل کنی من زمان بحث و دعوا اصلا نمیتونم طرفمو دوست داشته باشم البته شاید شوهرت آدم ارومیه کردی که داد بزنه و حرفه ای تلخ و نیش دار بگه نمیشه باهاش اینطوری حرف زد