2737
2739
ماامغازه داریم یعنی الان زدیم خیلی شک ورم داشته یعنی چند بار دیدم و بحثمون شد بعد گفت ما بدرد هم نمی ...

اگه شکت بی دلیله که واستا ولی اگه مطمئینی بنظرم بندازش از خونت بیرون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب میتونی خودتو کنترل کنی من زمان بحث و دعوا اصلا نمیتونم طرفمو دوست داشته باشم البته شاید شوهرت ...

اتفاقا موقع دعوا همه چی میگه.من خودم اهل کش دادن بحث نیستم و ترجیح میدم زودتر جو خونه عوض بشه و فاز منفی نگیریم.

2728
اتفاقا چون آدم غرور داره نباید بره وقتی می‌ره بهش میگی این خونه برا توئه وهر وقت تصمیم بگیری می مونم ...

هر کسی ی نظر داره وقتی خونرو ترک کنی برای خودت احترام قائل میشی و میری تا وقتی هم عدرخواهی نکنه برگشتی در کار نیس

همیشه باید ب خودمون احترام بزاریم

مگ اینک بخای دعوارو بخابونی بگی من میخام کنارت باشم و هیجا نمیرم تنهات نمیزارم:)

ماامغازه داریم یعنی الان زدیم خیلی شک ورم داشته یعنی چند بار دیدم و بحثمون شد بعد گفت ما بدرد هم نمی ...

اگه با ترس از دست دادنش زندگی میکنی پس همین الان ترکش کن، شوهرته بعد تو میترسی طلاقت بده یا ببرنش؟ کشکه یا زندگیه؟ عزیزم اعتماد به نفس داشته باش یکم اخه❤️👌🏿

2740
هر کسی ی نظر داره وقتی خونرو ترک کنی برای خودت احترام قائل میشی و میری تا وقتی هم عدرخواهی نکنه برگش ...

دقیقا هر کی یه نظری داره

من احترام و اونجوری میبینم رو خوان حرف نمی‌زنم من برام پیش اومده یه بار  رفتم اومد دنبالم پای الان خیلی پشیمونم این فقط زندگی شوهرم نیست که دو دستی تقدیمش منم ذره ذره بابتش زحمت کشیدم.

یه بارم می دونستم جدی نمیگه وفقط عصبانیت گفت ناراحتی بفرما منم گفتم خیلی بیشتر از این حرفا بهم بدهکاری اینجا خونه زندگی منه ناراحتی شما برو

من شیعم،حیدر آقامه  
دقیقا هر کی یه نظری داره من احترام و اونجوری میبینم رو خوان حرف نمی‌زنم من برام پیش اومده یه بار &n ...

کاملا درستع👌

بله ولی من از جانب خودم اگ اتفاقی میفتاد میرفتم..

دقیقا هر کی یه نظری داره من احترام و اونجوری میبینم رو خوان حرف نمی‌زنم من برام پیش اومده یه بار &n ...

الان نمیدونم برم ولی نمیمونم الان خوابه خرو پفش مخمو خورد انگار پیشش نیستم

الان نمیدونم برم ولی نمیمونم الان خوابه خرو پفش مخمو خورد انگار پیشش نیستم

هرکس خودش می‌دونه تو زندگیش چی میگذره خودش باز خوب وبدشو می دونه من حدودا شونزده سال از شروع زندگیم میگذره فک کنم تجربم خیلی بیشتر از شماست حرفمم گفتم من بودم نمی رفتم 

الان بری اعصاب خانوادتم خورد میشه پی فردا میخوای آشتی کنی اما تا همیشه تو ذهن خانوادت میمونه

من شیعم،حیدر آقامه  
واسه اولین بار اومد سمتم موهامو کشید😔😔😔

خودتم قبلش چیکار کردی چی گفتی اخه دعوا یکطرفه که نیست حتما چیزی شده بود

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆