2733
2734
اخه از طرفیم میگن جهش ژنتیکی نشون داده و درمان و واکسنی دیگه جواب نمیده یکی نمیاد اینو توضیح بده ن د ...

خانمی دوست داری در این مورد بدونی به پیج خانم دکتر شادی یه سر بزن هم در مورد واکسن ها و طریقه ساختشون و انواع واکسن کرونا مطلب گذاسته 

dr.shadi.life

هیچ جهش ژنتیکی اتفاق نیافتاده و اگر هم بوده به قدری کم بوده که تاًثئری روی ویروس نداشته . به هر حال همه ویروس ها هر سال یکم تغییر ژنتیکی دارن ولی این به این معنی نیست که نشه براشون واکسن درست کرد . شما ببین در مورد آنفولانزا چون هر سال یکم تغییر میکنه هر سال واکسن جدید براش درست میکنن 

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد

بابا سل،طاعون،وبا سرخجه،دیفتری،سیاه سرفه

همه اینا با واکسن از ما دور شده

کم سیاه نمایی لدفا

همچین هم ما سلام الله نیستیم ما هم ورژنمون فرق داره

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایدز هنوزم ک هنوزه درمان نداره بخاطر جهش ک نشون داده اینم مثل اون میشه یعنی!!!

آمفولانزا هم هرسال یکم تغییر ژنتیک داره ولی هم براش دارو هست هم واکسن

2728

در هر صورت اکثر کشورها واکسن دارن تو پاییز ارائه میدن

هر دردی درمانی داره

صبور باشید بود دعا کنید دعا اثر داره صبور می‌شیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ذهنم سیاه نیست عزیزم ولی پیشینه دشمن رو میشناسم . زیادی خوش بین بودنم خوب نیست . منم دوست دارم واکسن ...

خانمی مطمئن باش کشور ما از دشمن واکسن نمیخره چون کشورهای هم پیمانش  مثل چین و روسیه دارن واکسن تولید میکنن پس تا اونا هستن ایران از دشمن چیزی نمیخره خیالت راحت

2738
در هر صورت اکثر کشورها واکسن دارن تو پاییز ارائه میدن هر دردی درمانی داره صبور باشید بود دعا کنید ...

منکه همش سر نماز دعا میکنم  و پروتکل ها رو هم جدی رعایت میکنم .کاری که از دستمون برمیاد همینه دیگه 

منکه همش سر نماز دعا میکنم  و پروتکل ها رو هم جدی رعایت میکنم .کاری که از دستمون برمیاد همینه د ...

آفرین دعا ادمو آروم می‌کنه

صدقه قرآن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امشب حریرچی تو اخبار گفت حداقل تا یکسال اینده هیچ خبری از واکسن نیست.خوش خیال نباشید.

یک کلمه حرف حساب

بله حتی الان هم واکسن تولید انبوه شه تا بخاد برسه ایران بالای ۶ ماه طول میکشه تازه برسه ایران بخاد برسه دست قشر عادی اونم ۶ ماه طول میکشه اونم با قیمت خداتومن

امشب حریرچی تو اخبار گفت حداقل تا یکسال اینده هیچ خبری از واکسن نیست.خوش خیال نباشید.

خب تا به دستشون برسه میشه دی و بهمن دیگه یه سال

1
5
10
15
20
25
30
35
40