2733
2734
عنوان

نباتم یه سوال مهم راجب نامزد😐

587 بازدید | 43 پست

ما هنوز محرم نشدیم

پسرداییمه نامزدم

بعد تو چتو اینا ک صحبت میکنیم 

هیچوقت از حدش خارج نشده

ولی چنبارررر تکرار کرده دلم میخاد دستتو ببوسم !

کاش زودتر محرم شیم دستاتو ببوسم!

میگم مگه نمیگن مرد باید غرور داشته باشه و اینا

پ این چرا اینجوریه😐نکنه مشکلی داشته باشه ک من نمیفهمم

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

حالا داره سر حرفو بازمیکنه محترمانه😂😂😂

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نبابا اولشه همه همینطورن جدی نگیر.  شوهرمن روز اولی خم شد کفشامو پاک کنه وسط پارک.  دستمم دیشبش بوسید....  

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
2738

بابا تو قراره زنش بشی تو از همه چی استثنا داری

غرور واسه همه جز تو

اگه غرور باشه ی کار اشتباه کنه نمیاد بگه ببخشید

غرور داره اما تورو دوست داره فقط پیش تو میزارتش کنار

چرا همه چیو زیادش میکنین 

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
مثبتانه میره جلو شاید

به این جنبه ش دقت نکرده بودم😑

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
نبابا اولشه همه همینطورن جدی نگیر.  شوهرمن روز اولی خم شد کفشامو پاک کنه وسط پارک.  دستمم ...

می خواست همونجا جلوم یه رکوع و سجود هم بره مامور پارک اومد جلوشو گرفت.  بابا این مردا ترفندشونه خام نشی  

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
2706