2737
2739
عنوان

من چیکار کنم ای خدا😣😫

113 بازدید | 12 پست

مامانم مدام میگه نرو سر کار با اینو با اون سر و کار داری معلوم نیست سالمن یا بیمار کرونا میگیری میای ما رو هم مریض میکنی هی بهم‌عذاب‌وجدان و احساس گناه میده 

مگه میشه تا ۱سال دیگه که واکسن میاد تو خونخ بمونم اخه از فکر و خیال خل میشم 

من چیکار کنم؟ لعنت به هرچی چینیه😭😣

درخواست دوستی قبول نمیکنم

لعنت بهشون

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه سال بمونی هیچی نمیشه خدایی نکرده اتفاقی بیوفده عذاب وجدان میگیری

یه سال بمونم خونه از فکر و خیال کارم به قرص میکشه مگه من فقط میرم بیرون میام‌دامادا و خواهرام همه شاغلن و دائم میرن و میان ولی غر غرش و به من میزنخ 

بگو باشه ببینم بهم مرخصی میدن،بعد بگو قراره جلسه بزارن که موافقت کنن یانه،دوباره دو هفته دیگش بگو باید لیست متقاضی ها آماده شه،ودرنهایت بگو موافقت نشد گفتن اگه می خوای نیای باید استعفا بدم بعد فکر کنم ایشون کوتاه میان

2738
بگو باشه ببینم بهم مرخصی میدن،بعد بگو قراره جلسه بزارن که موافقت کنن یانه،دوباره دو هفته دیگش بگو با ...

کارم ازاده دولتی نیست که من بوتیک دارم‌مگه میشه ۱سال کامل ببندم!!!

مادرت بیشتر نگران خودت هستن ولی شما هم حق داری

نه بابا نگران خودشه به خدا هی میگه من فشارخون دارم مشکل دارم مریض شم خوب نمیشم خودش میره بیرون ماسکم نمیزنه