2733
2734

انگار ما ب دنیا اومدیم تا فقط خوشی بقیه رو ببینیم و خودمون نظاره گر باشیم

اما ما هیچ سهمی ازین دنیای ب این بزرگی نداشته باشیم

اخه چقد انتظار

چقد امیدواری

چرا خدا ما رو نمیبینه چقد از بنده اش سرکوفت بشنوی چیزیو ک میدونی حل کردن برا اون بالایی اب خوردنه.چقد در بمونی و همش گریه گریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی کم میارم میگم خدایا من اینقد ب درگاهت التماس میکنم باشه قبول اگه من حق زندگی ندارم لااقل این جونم بگیر اما اونم نمیشه.تو روزهایی هستم ک ن زنده ام ن مرده فقط الکی خودمو زدم ب اون راه بقیه نفهمن

من به دستان خدا خیره شدم معحزه کرد

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
به خدا اعتماد کن همین واسه کل زندگیت کافیه.کارت به بنده خدا نیافته

ب بنده اشم افتاد اما خدایی ک خودش جوابت نده بنده اش ک هیچه.خیلی گره افتاده تو زندگیم هر کاری میکنیم تهش هیچ میشه اصلا نمیشه

2738
از طعنه های بقیه خسته شدم از گره ای ک افتاده تو زندگیم و هی کور تر میشه اخه تا کی خدا

ببین این قد خوشحال باش که کسی بهت طعنه میزنه،چون نشونه ی اینه که داری به خوشبختی میرسی،اینو مطمئن  باش

در این میدان جنگ که نامش زندگیست چگونه زمین خوردن مهم نیست چگونه بلند شدن و موفق شدن مهم است 🌷

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
من به دستان خدا خیره شدم معحزه کرد

من۴ساله روز و شب میخونمش

هرجوره ک بگی

تو روزایی ک هیچی نداشتیم ب سختی پول زیارت کربلاررو جور کردم تا برم و از اقا ابوالفضل بخوام پیش خدا واسطه شه زندگیم خراب نشه سر این موضوع  اما همچنان منتظریم.خیلی بد منتظریم یجوری ک همه مسخرم میکنن دیگه

ب بنده اشم افتاد اما خدایی ک خودش جوابت نده بنده اش ک هیچه.خیلی گره افتاده تو زندگیم هر کاری میکنیم ...

پیشنهاد میکنم دو کار و انجام بده

یکی نمازاتو سر وقت بخون

دوم هر روز سوره وتقعه رو بخون

برکت و گره هات کم و کمتر میشه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
ب بنده اشم افتاد اما خدایی ک خودش جوابت نده بنده اش ک هیچه.خیلی گره افتاده تو زندگیم هر کاری میکنیم ...

اگه بگم شاید بگی خسته شدم یا نمیفهمی منو یا از این حرفااااااا......من نمیدونم مشکلت چیه اما منم مشکل داشتم یعنی هیشکی نمیتونست حل کنه بقول شما طعنه کنایه زیادددد یعنی سرخورده شده بودیم دعا کردیم و به خدا اعتماد و صبر یعنی به بهترین نحو ممکن حل شد حتی ما میگفتیم فقط حل شه اما خدا جوری واسمون درست کرد که سربلند شدیم .فقطو فقط فقط از خودش بخواه و بهش اعتماد داشته باش

پیشنهاد میکنم دو کار و انجام بده یکی نمازاتو سر وقت بخون دوم هر روز سوره وتقعه رو بخون برکت و گره ...

هردو رو انجام میدم

البته ی مدت ناامید شدم و حتی نمازمو از رو ناراحتی ترک کردم تا ۳ماه

هر ختمی ک بگی انجام دادم

من۴ساله روز و شب میخونمش هرجوره ک بگی تو روزایی ک هیچی نداشتیم ب سختی پول زیارت کربلاررو جور کردم ...

اصلا نا امید نشو 

خدا هیچ وقت بندشو سرافکنده نمیکنه

2706