2737
2734
عنوان

تغییر الگوی بیماری کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 2870 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز پسر عموم بدون علائم سکته قلبی کرد ۳۱سالش بود گفتند کرونا بوده

وای منم قلبم درد میکنه ۲۳ سالم تازه 😭😭😭😭

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
خستگی و بدن درد اسهال زیاد جوری که فشار طرف میفته دیگه ریه درگیر نمیشه زیاد واسه همین سرفه و نفس ت ...

من همرو دارم غیر تب

ببخشید ولی من شکمم ب شدت شل شده

نفس کم میارم

بدن دردم داره کم کم بیشتر میشه

مراقب خودتون باشید

مایعات گرم مصرف کنید 

اویسن 

فرنی نشاسته

بادوم رنده شده و اب جوش

دکتر بهم چرک خشک کنم داده مجازه مصرف کنید

شربت تی فو انجی اگه خیلی سرفه دارید بخورید

بچه ها اینارو ب من داده 

گفتم شاید کمک حال کسی بشه

اگه میدونید سر خود مصرف نکنید

😪خیلیارو دیدم حتی پول ویزیتم نمیتونستن بدن برا همین گفتم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2738
امروز پسر عموم بدون علائم سکته قلبی کرد ۳۱سالش بود گفتند کرونا بوده

عزبزم قبل کرونام سکته هم بوده حتی جوان ولی الان هرکه میمیره میگن کرونا بوده ولی خوب میکن باعث سکته ام میشه ولی خیلی خیلی به ندرت

2706