2737
2734
عنوان

تغییر الگوی بیماری کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 2870 بازدید | 114 پست

بچه ها من همسرم قبل عید علائم گوارشی شدید مث اسهال و استفراغ تب ولرز وضعف شدید عضلانی سردرد داشت جوری ک هیچ مسکنی ارومش نمیکرد خودشو از درد میزد سه روز حالش خیلی افتضاح بود،دکترا نفهمیدن چشه ،چون علائم تنفسی نداشت ازش تست کرونا نگرفتن ده روزم طول کشید تا خوب شه ممکنه کرونا بوده باشه؟

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشالله که چیزی نیست عزیزم ،راست میگه خیلی کوچیکه ،نمیشه داروی خاصی داد،اگه دیدی بهتر نمیشه ببرش مجدد ...

ای خدایعنی این چندوقت انقدرغصه خوردم که اعصابم نمیکشه دیگه

بچه ها من همسرم قبل عید علائم گوارشی شدید مث اسهال و استفراغ تب ولرز وضعف شدید عضلانی سردرد داشت جور ...

بله کرونا بوده به احتمال۱۰۰درصد

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن
2731
بله کرونا بوده به احتمال۱۰۰درصد

واقعا؟شما پزشکین؟

خداشاهده بیشتر از ده تا پزشک از عمومی و متخصص تنفسی وعفونی بگیر تا جراح بردم ویزیتش کردن نفهمیدن،هزار بار گفتم تست بگیرین گفتن چون علائم تنفسی نداره کیت تشخیص هم کمه نگرفتن در عرض ده روز بالای شیش هفت کیلو ام وزن کم کردن بیچاره 

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
واقعا؟شما پزشکین؟ خداشاهده بیشتر از دهدتا پزشک از عمومی و متخصص تنفسی بگیر تا جراح بردم ویزیتش کردن ...

خیر گلم...اما چن نفر دیدم اینجوری بودن و کرونا داشتن

من اینجوری بودم خود بخود بهتر شدم علائما کم کم میومد سراغم بعد داییم دقیقا همینجور بود بعد ازمایش داد گفت کرونا داشتی اما رفع شده

راستی ازش ازمایش خون معمولی گرفتن ی سری فاکتورهای خونش شدیدا بالا بود ،اگ کسی پزشکه یا سر در میاره بگید عکسشو بفرستم چون نگه داشتم بعدا ب ی متخصص نشون بدم ببینم چش بوده

2740
واقعا؟شما پزشکین؟ خداشاهده بیشتر از ده تا پزشک از عمومی و متخصص تنفسی وعفونی بگیر تا جراح بردم ویزی ...

من اوایل تب وسردرد و بدن درد شدید بعد تموم شدن اینا تازع اخرین پروسه هست سرفه وسنگینی قفسه سینه وتنگی نفس

من اوایل تب وسردرد و بدن درد شدید بعد تموم شدن اینا تازع اخرین پروسه هست سرفه وسنگینی قفسه سینه وتنگ ...

همسرم انقد درد داشت ک نگو ولی اخرای بیماریش میگف موقع نفس کشیدن زیر قفسه سینم تیر میشه،اخه روزای اول از ریه اش عکس گرفتن سالم بود