2733
2734
عنوان

دلدرد و یبوست

83 بازدید | 6 پست

سلام دوستان دخترم ۴ماه و ۱۷ روزس چند روزه دلدرد گرفته احساس میکنم یبوست داره تو مدفوعش دونه های کوچولو هست پدی لاکت رو چند قطره روزی چند بار باید بهش بدم؟اصلا پدی لاکت خوبه؟کولیکز میدادم الان حس میکنم دیگه جواب نمیده

شکمش رو با روغن بنفشه چرب کنید در جهت عقربه ساعت. 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

ببین دخترت به پروتئین گاوی حساسیت داره.. دختر منم اون دونه های ریزو داشت بردمش دکتر گفت حساسیت به محصولات گاوی شامل شیر پنیر دوغ ماست و .... هست

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکمش رو با روغن بنفشه چرب کنید در جهت عقربه ساعت. 

با روغن زیتونم دور نافشو در جهت عقربه های ساعت ماساژ بده عالیه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2731
ا؟باشه پس الان برای دردرش چیکار کنم؟

ببین اگه به محصولات گاوی حساسیت داره و شیر خودتو میخوره خودت اصلا لب به شیر و ماست و پنیر نزن... اگرم شیر خشک میخوره شیر خشکشو عوض کن

یه ورزشی هم دکتر گفت بهم پاهای بچه را ببر تو شکمش حالت دوچرخه زدن.. این شکمشو روون میکنه