2733
2739
عنوان

Ivf دفعه ی دوم

608 بازدید | 82 پست

سلام دوستان 

من دفعه ی قبل ای وی اف انجام دادم و منفی شذ. ایندفعه دارم انجام میدم بنظرتون درصد مثبت شدنش بالاتر هست؟؟ 

و اینکه چجوری استرسمو توی این دوران کم کنم؟؟ لطفا کمکم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیز مگهivfنکردی عمل اخمک کشی رو میگم دیگه

آها متوجه شدم عمل تخمک کشی منظورت بود 

من عمل تخمک کشی انجام دادم دفعه قبل و این دفعه 3 تا جنین دارم ک انتقال بدم ،بعضیا بعد از سه روز انتقال دارن ولی من دکترم تشخیص داد که 2 ماه رحمم استراحت داشته باشه

2738
مرسی گلم  بنظرت استرس روی نتیجه مثبت منفی بودن چقدر تاثیز داره؟؟

هر روز یس بخون عزیزم.. الا بذکرلله تطمئن القلوب هم زیاد بگو.. بسپار به خودش.. ایشالله موفق بشی

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است           گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود..
هر روز یس بخون عزیزم.. الا بذکرلله تطمئن القلوب هم زیاد بگو.. بسپار به خودش.. ایشالله موفق بشی

ممنونم عزیزم امیدوارم ایندفعه بگیره 

من هر شب از استرسم کابوس میبینم 

ممنونم عزیزم امیدوارم ایندفعه بگیره  من هر شب از استرسم کابوس میبینم

درکت می کنم.  سخته.. 

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است           گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود..
من پانکچر شدم یه هفته است

پانچکر یعنی چی؟؟؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
ممنونم عزیزم امیدوارم ایندفعه بگیره  من هر شب از استرسم کابوس میبینم

اصلا استرس نداشته باش استرس خیلی بده برا بارداری نمیذاره کلا 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706