2733
2734

بچا ب جان مامانم سرکاری نی🍓🍫🍓

بچا از اول بگم
من ط ی گپ رفتم ک 8تا خیلی صمیمی بودیم ی گپ دیه داریم بعد من قرار بود بعدن عکس بدم
من عکس چندتاشون دیدم
بعد چند ساعت اومدم دیم کل گپ اوار شدن سرک و کلی کلی فش داد فک کردن عکسشونو پخش کردم
بعد اون دختره ک عکسا داشت ویس داشت گف کار ب این ندارم این نداد و منم کلی قسم خوردم باور کردن
ط گپ 5تا دختریم 3تا پسر
بعد شکا رفت سمت پسره رضا رفتن پی خیلی فشش دادن
حالا پسره اومدع پی من کلی فش خار مادر دادع میگع هعی فردا میبینمت کلانتری فردا حلالیت میکنم فردا میدونم چیکار میکنم
بچا من هیچ کاری نکردم هیچ کاری
بعد هروی میگم من چیکار کردم هعی میگ فردا میفهمی
بچا دقیق ۸۴بار گف فردا میفهمی و متوجه میشی
بعد گفت برات جرم میسازم پشتم گروه برات جرم میسازم انقد ک
میگفت کل خاندانم ط سپاه
بعد گف با ط تینا(دوستم)بیشتر از همه کار دارم و کلی و کلی حرفهای دیه
بچا میتونه بی دلیل کاری کنه
اصن واقن پلیسه
مامانم میگع دارع اذیتت میکنه

منو دوستم داریم سکته میکنیم اون یکی عین هیالش نیست

میوو

خودت فهمیدی چی نوشتی؟؟؟

وای متنفرم ازینکه کلمه رو حدس بزنم 

وقتی دنیا اینو میخواد که مخصوصأ بسوزم... چیکار کنم، دلمو با نخ سوزن بدوزم؟؟!!                                                      ________کاربر سابقم✌🏻_________ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پلیس کجا، سپاه کجا.همه چی و قاطی کرده بترسوندت.موفقم شده کاملا😕

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2706