2737
2734
عنوان

افزايش عزت نفس و عزت نفس

1344 بازدید | 25 پست

بياين كمك كنين اعتماد به نفس و اعتماد بع نفسم زياد شع💜🙂🤷🏼‍♀️

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم یه چی بگم تجربه خودمه🙃

تو زندگیم اصلا خودمو باور نداشتم و اعتماد به نفسم کم بود به شدت از جمله های مزخرف درمورد خودم استفاده میکردم و واقعا وضعیتم داغون بود هیچی کمکم نکرد جز خودم و زندگیم به مرور زمان و اتفاق هایی که افتاد فهمیدم هیچکس و هیچی باارزش تر از خودم نیس🙃

اینم بگم که مشاورم همیشه میگف هوای خودتو داشته باش چون خودتی که تو سختی ها کنار خودتی 🙃💓

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
عزیزم یه چی بگم تجربه خودمه🙃 تو زندگیم اصلا خودمو باور نداشتم و اعتماد به نفسم کم بود به شدت از جم ...

خوب من چيكار كنم🙁

خوب من چيكار كنم🙁

برو دوره های اعتماد به نفس هستش...... 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
عزیزم یه چی بگم تجربه خودمه🙃 تو زندگیم اصلا خودمو باور نداشتم و اعتماد به نفسم کم بود به شدت از جم ...

اخه چجوری خودمون و دوست داشته باشیم منم این حرف و خیییییییلی شنیدم ولی هیشکی نمیگه چجوری ؟ عمل کردنش سخته گفتنش راحت .....

2738
اخه چجوری خودمون و دوست داشته باشیم منم این حرف و خیییییییلی شنیدم ولی هیشکی نمیگه چجوری ؟ عمل کردنش ...

واقعا

برو ورزش 

کتاب خوب بخون

خودت حال خودتو خوب کن 

کارای سخت انجام بده

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
اخه چجوری خودمون و دوست داشته باشیم منم این حرف و خیییییییلی شنیدم ولی هیشکی نمیگه چجوری ؟ عمل کردنش ...

نمیدونم واقعا اتفاق های زندویم باعث شد انقد خورد شدم انقد شکستنم تا به این نتیجه رسیدم

برو ورزش  کتاب خوب بخون خودت حال خودتو خوب کن  کارای سخت انجام بده

من اينكارارو ميكنم ولي بازم احساس حقارت ميكنم

من اينكارارو ميكنم ولي بازم احساس حقارت ميكنم

چه عجیب!

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
چه عجیب!

تازع من خيلي كارام بلدم همشم كلاس ميرم يوگا پيلاتس 

رنگ وروغن سياه قلم ميناكاري ...كتاب خيلييي خوندم تاحالا قرانم يه زمان حفظ ميكردم 

همش به پوستمو موهامو تيپمم ميرسم 

ولي بازم اصلا خودمو قبول ندارم 🤐رفتمم مشاور چرت و پرت گفت فقط اصلا كمكم نكرد 

2706