2737
2734
عنوان

دلم میخواد دماغمو عمل کنم اما...🙃

151 بازدید | 12 پست

هم از عمل میترسم خیلی زیاد

و هم میترسم از نتیجش خوشم نیاد چون خیلی حساس و سخت پسندم

و از طرفی هم دلم نمیخواد بهم بگن دماغ عملی و همه میگن الان نچرال خوبه و اینا

خلاصه که همش نظرم عوض میشه نمیتونم تصمیم قطعی بگیرم

دماغمم افتضاح نیس، از زاویه جلو خوبه و مشکلی نداره اما اصلا از ۳ رخش خوشم نمیاد....😭

لطفا اگه تجربه جراحی دارین بهم بگین ارزششو داره یا نه و اگه به عقب برمیگشتین باز انجام میدادین؟

الهمم صل علی محمد و آل محمد.                    مــیـونِ مـا یـہ دیـــواره بــڱـو میــشہ شـڪسـت یــا نـہ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من عمل کردم پشیمون نیستم فقط بخاطر ورمش بعد یه سالونیم دکتر کورتون زد نوک بینیم یکمی تو رفته شد جای امپول کاش نمیزدم ولی بینی نوکتیز وعروسکی دوست داشتم یکم قوس داره ولی نوکش گرده دوس ندارم وورم داره

2738
من عمل کردم پشیمون نیستم فقط بخاطر ورمش بعد یه سالونیم دکتر کورتون زد نوک بینیم یکمی تو رفته شد جای ...

باکی عمل کردی حتما گوشتی بودی ک ورم داره هنوز

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
احه نچرال داریم تا نچرال  ی دماغ گنده نچرال ک قشنگ نیست

دماغم اصلااا گنده نیس

وقتی حرف عمل میزنم همه تعجب میکنن و میگن مشکلی نداره و الکی حساس نباش و این حرفا اما از طرفی میدونم که جا برای بهتر شدن هم داره اما میترسم بهم نیاد یا چیزی که من تصور میکنم نشه😭

الهمم صل علی محمد و آل محمد.                    مــیـونِ مـا یـہ دیـــواره بــڱـو میــشہ شـڪسـت یــا نـہ؟
منم همین مشکلو دارم .. سخت پسندم میترسم.ولش کن قیافه طبیعی خیلی بهتره..الان همه شبیه هم شدن. من یه ...

آره منم همینطورم دقیقا

باکی عمل کردی حتما گوشتی بودی ک ورم داره هنوز

ن استخونی غضروفی بود بینیم با دکتر طاهریان توی میدون ونک تهرانه .

ببین نسبت بینی قبلیم خب خیلی بهتره اماادم عمل میکنه پول میده توقعش میره بالا دوس داره ی بینی جمع وحور کوچیک  بشه ول نوک بینی من هنوزم بزرگه😑