2737
2739

دوست من با چشم یکی دو و نیم یکی سه و هفتاد و پنج دو سال پیش عمل کرد. رشت. پنج تومن. ولی خوب شد اما تا یک سال گریه ممنوع. همیشه عینک آفتابی گوشی هم تا یک ماه ممنوع بود براش

منم میخوام،خانوما اگ مشهد عمل کردید میشه منم راهنمایی کنید

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

دوست من ، چند روز پیش انجام داد استیگمات هم بود چشماش، حدود ۴ م شد که بیمه بیشترشو داد. بیمارستان نگاه تهران

دو روز خیلی درد داشت الان خوبه، یه ماه نباید ارایش کنه، گوشی هم خیلی کم

پی ار کی انجام داد

منم میخوام،خانوما اگ مشهد عمل کردید میشه منم راهنمایی کنید

دکتر صداقت تو مشهد خیلی خوبه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
دکتر صداقت تو مشهد خیلی خوبه

مطب یا خاتم الانبیا؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
تا چند وقت از گوشی و تلویزیون و... ممنوع بودی؟

یک ماه

حتی اطاقم باید تاریک کنی

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅

من شش سال پیش لیزیک کردم فک کنم تا یه ماه بیشتر چون چشم به تدریج به ده میرسه و تار میبینی از اول به نظرم تا دو ماه قشنگ رعایت کن که خوب نتیجه بگیری من اون موقع ۱۲۰۰ بیمارستان بقیه الله دکتر نادری عالی بود

2706