2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باشع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اخرای مهر ماه سال ٩۶ بود من ١۶ ساله بودم تو گروهای تلگرامی میچرخیدم همش با دوستام تنها سرگرمیمون همین گروه ها بود ما تابستون همون سال با فامیلای مامانم رفته بودیم عروسی روستای مامانم ک دختر یکی از دوستای مامانم گفت یه گروه دارم ادت کنم منم گفتم اره از اون وقت بود ک وارد گروها شدم  

2738

لایکم کنید بخونم 

اگرم دوست داشتید تو دلتون بگید خدا این عشقو یا بهم بده یا از دلم ببره ممنون از لطف همه تون ❤ از خوشحالی گریه کنید :)

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

گذشت و گذشت تا اخرای مهر ماه ک تو یه گروه رفتم همه شوخ و شیطون و اهل محل خودمونم بودن و چند خیابون با ما فاصله داشتن اکثرا ک یه پسری تو گروه بود فوق العاده شوخ و خندون و شاد همش با من کل مینداختم بگم ک منم مجازی سر و زبونم خیلییییی زیاده ولی در اصل خجالتیم اون پسر هم جذب من شده بود همش اما مثل ددیوونه ها همش دعوا میکردیم اخرشم میرسید ب اینکه جوابتو نمیدم جوابمو نده😂

2706