2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شیرو خوب بجوشون بزار سردبشه درحددمای بدن بعدبهش مایه ماست ویه کم نمک بزن کامل همش بزنتامایه درشیر حل بشه بعد روشو بپوشون تا خوب ببنده

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

شیر رو بجوشون بذار ولرم بشه و ی پیمانه ماست شیرین هم بزن برای ی ظرف اندازه بده ماست آماده ها بریز داخلش و ی هم بزن بعد ی پارچه ای بکش دورش گرم بمونه ی روز بمونه همون جور بعد بذار یخچال  باید چند روز بمونه بعد مصرف کنی

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش

شیر رو بزار ۲۵ دقیقه بجوشه بعد بزار کنار سرد ک شد ولرم نه زیاد داغ نه سرد ی خورده بریز تو ظرف انگشتت رو بزن میفهمی داغ نباشه سردم نباشه بعد یک پیاله ماست هم بریز توش وهم بزن یک دقه بعد سرشو بزار وبزار کنار بعد یک ساعتی نگاه کن اگ بسته بود ینی سفت بود بزار یخچال و اونو تا فردا دست نزنی همینجور بزا یخچال فردا وردار واون ماستی ک میزنی ترش باشه ترش میشه شیرین باشه شیرین میشه واینکه اصلن دست نزنی ماستو تافردا فردا هم بردار نوش جان کنین

2738

ابتدا شیر محلی خوب بجوشون اگه کم بجوشه اب زیادی روی ماستت میمونه که البته اون آب از ماستت جداسوسبز رنگه که میتونی جداش کنی ولی خوب بنظرم یه ربع بجوشه عالیه بعدم زیرش خاموش کن بزار ولرم بشه درحدی که انگشتت توشیر نگه داری نسوزه وقابل تحمل باشه بعدم یه لیوان ماست شیرین بریز توش وخوب هم بزن واگرم بخوای ماستت خیلی یه دست بشه دو قابلمه بیار وماستت رو از این یکی بریز تو اونیکی اونجوری خوب قاطی میشه راستی سرشیرتم بگیر تا توماست نمونه بعدم در ماستت رو بایه صافی ببند ودورش حوله یا پتو بپیچ بزار یه جای گرم ۸ یا۹ ساعت بمونه بعدشم امادس اگه روش اب بود درش وردار وبصورت در باز بزار تویخچال دوساعت بمونه ابش میره

منم هر موقع درست میکنم هر کاری میکنم اخرش ماستم شل میشه

شاید مایه ماستت رو کم میزنی یا بعد زدن تکون میدی ک شل میشه

گذاشتی یخچالی ام باید چند روز بمونه اگر زود برداری ازش شل میشه

شیر رو بجوشون بذار ولرم بشه و ی پیمانه ماست شیرین هم بزن برای ی ظرف اندازه بده ماست آماده ها بریز دا ...

یک روزززر من مامانم که گاو دارن خودش میدوشه ودرست میکنه یک ساعت یا یک ساعت ونیم کنار میزاره میگه بعد ماندگار نیست وسریع خراب میشه شما هم یک روز زیاده عزیزم همون دوساعتی بسه 

یک روزززر من مامانم که گاو دارن خودش میدوشه ودرست میکنه یک ساعت یا یک ساعت ونیم کنار میزاره میگه بعد ...

من جلو پنجره می ذارم ک خنک باشه ولی شب بزنم تا صب می ذارم بمونه 

فک میکردم زودتر بردارم خراب میشه

من جلو پنجره می ذارم ک خنک باشه ولی شب بزنم تا صب می ذارم بمونه  فک میکردم زودتر بردارم خراب م ...

نمیدونم خواهر جان ولی من مامانم اینجور درست میکرد منم همینطور وعالی میشه شاید هم درست باشه طرژ درست کردن شما اما مامانم میگه چون زیاد درست میکنه میگه اینجور زیادم بمونه کنار زود ترش میشه وماندگاری نداره من هم همینطور درست میکنم 

نمیدونم خواهر جان ولی من مامانم اینجور درست میکرد منم همینطور وعالی میشه شاید هم درست باشه طرژ درست ...

عع راس میگیا میگم زود ترش میشه ماستام

این دفعه دیگه زود بر میدارم

2706