2737
2734
عنوان

میخوام برم بچه از پرورشگاه بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3900 بازدید | 233 پست
بله دختر مجردی که سنش بالا باشه نه کم ، و شرایط مالی لازم روداشته باشه بچه میدن، ولی به زن وشوهری که ...

میدن

بابای من شغلش مرتبطه 

امین موقت که خیلی راحت میدن اما دائمی هم میدن فقط سنش ممکنه نوزاد نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
دختر فکر نکنم بدن اخه ب شوهرت نامحرمه  البته دقیق نمیدونم یه چیزیم باید بزنی ب اسم بچه

ربطی نداره عزیزم 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
پدرومادرواقعیت اونایی هستن که بزرگت کردن نه اوناکه ولت کردن خجالت بکش متاسفم برات اون بنده خداها ...

خب منم حق دارم بدونم کی هستن چرا ولم کردن 

شما تو زندگی من نیستی بفهمی چیا کشیدم 

مادرم با سیخ کباب میافتاد به جونم 

الانم فقط نیش و کنایه میزنه اصلا با من راحت نیست دیگه به چشم بچه بهم نگاه نمیکنه 

ازم دوری میکنه

بیخیال گوگل شماها بگید اینکار خوبه یا نه حرف مردم رو چکار کنم 

حرف مردم؟فامیل ما آورد بین دختر و اون و بچه های دیگه اصلا فرق نمیذاریم تازه همه هم دوسش دارن

از نظر ما خیلی کار پسندیده ایه حرف زدن نداره

میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستید؟💔😞خدا دلتونو شاد کنه ✨
بیخیال گوگل شماها بگید اینکار خوبه یا نه حرف مردم رو چکار کنم 

جاری من سه سال پبش دختر 4ماهه اورد البته چندسال بود درخواست داده بودن . اینا فقط وصیت نامه نوشتن چیزی به اسم بچه نکردن . اللته بگما متاسفانه برخلاف تصورمون له بچه انس نگرفته و خیلی بهش اهمیت نمیده بعد 15سال بچه اورده اما کارشو ول نکرده و بچه اواره ی خونه این و اونه

اینو مطمئنید بعد فامیل اون بچه میشه فامیل شوهرم یا فامیل بابای خودس

۶ ماه بعدش شناسنامه میدن به اسم شما فقط مینویسن این شناسنامه به حکم دادگاه صادر شده اما اسم بچه هم شما انتخاب میکنید

قوانین عوض شده دیگه اینا نیست 

عزیزم ناراحت نباش شاید چون فکر میکنه اونارو نمیخوای اذیتت میکنه وگرنه اگه میخوای بدونی مامانا کلا عا ...

از بچگی همین بود 

فقط برای اینکه برادر شوهراش  مال و اموال بابام رو بالا نکشن منو گرفتن 

از وقتی هم بابام همه چیش رو زد به نامش کلا با همه در افتاده

2706