2733
2734

علائمتون چیه از کی شروع شد.

خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دردای پریودی سرگیجه 

پريود نشدن

خدایا مسافر کوچولوم رو به تو می‌سپرم.👶❤️                خدایا خودت بسلامتی برسونش دستم.. ❤️🙏.               خدایا هرکی بچه نداره یکی از فرشته‌های کوچولوت رو بهشون هدیه بده.. 🙏🧡 
2738
ازهمون اول درد پریودی و درد سینه و ترشحات زیاد  و از 6 هفته شروع تهوع

اینکه من درد سینه و ترشح از سینه ندارم عادیه؟ 

خدایا مسافر کوچولوم رو به تو می‌سپرم.👶❤️                خدایا خودت بسلامتی برسونش دستم.. ❤️🙏.               خدایا هرکی بچه نداره یکی از فرشته‌های کوچولوت رو بهشون هدیه بده.. 🙏🧡 

تاخیر در پریودی.

بی لی چک زدم مثبت شد. از همون روز که فهمیدم باردارم لکه بینی و حالت تهوع و...هم شروع شد😊

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

من هنوز تاریخ پری شروع نشده اما زیاد گرسنه میشم اینکه نمیتونم راحت روی مبل بشینم یعنی وقتی راحت میشینم به شکمم فشار میاد یکم منقبض میشه ودرد میگیره.نفخ دارم یوبس شدم.این ماهم سه چهار بار رابطه داشتم نظرتون چیه.

خدا جونم شکرت که منو دوباره مامان کردی امیدوارم همه خانوما حداقل یک بار طعم مادرشدن رو بچشن که ازهرشیرینی شیرین تره.🥰خداجوووووون ناشکری نمیکنما اما دوستدارم نی نی توشیمکم دخمل باشه.یه پسر تاج سر بهم دادی یه دختر قری فری هم میخوام بازم هرچی توبگی.دوستدارم هوارتا بوس بوس😘😘😘😘😘

خانوما کمردرد شدید دارم اصلا نمیتونم بشینم درازم میکشم باز درد دارم .. بعضی وقتا شکمم تیر میکشه . سینه هام داره دردش شروع میشه و رگاش بیرون زده . خیلیم میخورم ... بدنمم گر گرفتگی داره یه هفته اس ...سه روزه که پریودیم عقب افتاده قبلن سابقه کیست داشتم به نظرتون باردارم یا واسه کیسته ؟؟؟ اخه یه سال پیش بود دارو خوردم دیگه پریودام منظم بود تا این ماه 

2706