2733
2734
عنوان

دهه هفتادی هابیایین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2816 بازدید | 437 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۷۲ مجرد شاغل الان در حال حاضر شاکر و شاد و راضی ام از زندکی😍😍😍

خداروشکرگلم

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2731
منم دوس دارم یادیگیرم علاقه هم دارم ولی چرخ خیاطی ندارم 

من که اگه هم بخوام یاد بگیرم باید از صفر شروع کنم. هیچی بلد نیستم. الانم که کروناست نمیشه کلاس رفت

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
2738

[QUOTE=144797425]منم ۷۵ ام😍😍😍😍 نه عزیزم همین ک دوست داری کافیه... باید حوصله و پشتکار هم داشته باشی!😘[/QU

واقعا؟الان کواقعا؟الان که کروناست ولی😳. راستی خوشبختم😍☺😘 متاهل هستی؟ بچه داری ؟

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
[QUOTE=144797425]منم ۷۵ ام😍😍😍😍 نه عزیزم همین ک دوست داری کافیه... باید حوصله و پشتکار هم داشته ب ...

متاهلم، بچه ندارم...

البته الان ک کروناست ولی بعدش حتما کلاس برو و متد مولر رو یادبگیر...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨

تخفيف ها و حراج هاي جديد براي خانم ها (انواع لباس های زنانه، لوازم آرایشی و بهداشتی و سلامت، کفش زنانه، اکسسوری زنانه - عینک، شال، روسری، ساعت، زیور آلات):

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138353785

من گفتم اصن عروسی نباشه به خاطر کرونا و فقط بریم آتلیه قبول نکردن چرا ش هم معلومه البته

اتلیه هم ایده خوبیه‌.اما خب عروسی هم خوبه بگیر نزار حسرتش به دلت بموته

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂
من که اگه هم بخوام یاد بگیرم باید از صفر شروع کنم. هیچی بلد نیستم. الانم که کروناست نمیشه کلاس رفت

منم خیلی دوس دارم خیاطی اما باد نیستم صفرم.ولی خب از ارایشگری یه چیزایی بلدم😄

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂
عزیزم علائمت چی بود ک فهمیدی؟

تب و لرز و گلودرد داشتم فکر کردم سرما خوردم ولی روز بعدش ‌ک بدن دردم شدیدشد رفتم تست دادم مثبت شد بعدش دیگه بویایی و چشاییمم از دست دادم و سرفه هام شروع شد 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
متاهلم، بچه ندارم... البته الان ک کروناست ولی بعدش حتما کلاس برو و متد مولر رو یادبگیر...

متد مولر چیه؟؟ یه کم توضیح میدی بیزحمت گلم؟

2706