2737
2739
عنوان

آبادانی هاااا

101 بازدید | 21 پست

سلام بچهها کار واسه ی جوان ۲۰ ساله سراغ ندارید البته دیپلمم نداره☺خونوادش نیاز دارن خرجشون بدن لطفا کار سراغ دارید دریغ نکنید یا اشنا دارید مرسی....

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شاگرد میخان یا منظورت سرمایه اینا جور کنه بزنه؟

آره خیلی از فلافلیا شاگرد میخوان

بهش بگو دستور پخت فلافل رو یاد بگیره یه دکه ای گوشه خیابون تو یه محله شلوغ بزاره فلافل سمبوسه بفروشه

2731
آره خیلی از فلافلیا شاگرد میخوان بهش بگو دستور پخت فلافل رو یاد بگیره یه دکه ای گوشه خیابون تو ی ...

سرمایه میخاد عزیزم بعدم دکه زدن بدون اجازه وزارت بهداشت تو این وضعیت خطرناکه

چیه

داشتم فکر میکردم. اخه آبادان برای بومیاش کاری جز دستفروشی و کارهای سطح پایین هم کاری پیدا میشه مگه.

انت نار و انا شمعه/ وادری ماطفیک دمعه/خاف تحرگنی حبیبی وننتهی بلایصوت😔
2738
داشتم فکر میکردم. اخه آبادان برای بومیاش کاری جز دستفروشی و کارهای سطح پایین هم کاری پیدا میشه مگه.

انت عبادانی؟ اعرف اخی... فی عبادان ماکوشغل ....اردت اعرف هل شخصا موجودا حتی یجد شغلا له او لا😥😥

لا انا بل محمره بس چنت ابعبادان ادری شنو الوضع اهنا هم ماافتکر اتحوشین جواب. اهوا اذا ایدور شغل بلکت الله یلگه شغل

لا انا بل محمره بس چنت ابعبادان ادری شنو الوضع اهنا هم ماافتکر اتحوشین جواب. اهوا اذا ایدور شغل بلکت ...

لو ماکو شخص یساعده مایستطیع یشتغل فی مکان وضع خراب وای الله یساعد کل الشباب

لو ماکو شخص یساعده مایستطیع یشتغل فی مکان وضع خراب وای الله یساعد کل الشباب

ای صدگ لو ماعنده عرف الانسان ماراح یلگه شغل. الی عنده افلوس و اهوا ایسویله شغله بیهن مثل یفتح محل لو شی.

یمنه هذا ابوآش ایرید کارگر بس معاش قلیل.تسع ملایین.مادری هم شرایطه شنو.هنوب عبادان والمحمره مسافه واید حتی مایصرف اله

ای صدگ لو ماعنده عرف الانسان ماراح یلگه شغل. الی عنده افلوس و اهوا ایسویله شغله بیهن مثل یفتح محل لو ...

اسفه علی هذا الوضع و قلبی یحتزق عندما اری ان الشباب یکون دوی ای شغل حتی یتزوجن و یعیش براحه ان شالله یصیر الوضع احسن باذن الله

اسفه علی هذا الوضع و قلبی یحتزق عندما اری ان الشباب یکون دوی ای شغل حتی یتزوجن و یعیش براحه ...

ان شاالله. بعد غیر الصبر والدعا فعلا مانگدر انسوی شی

حضرتچ عربیه لیش کتابی تحچین؟ 

ان شاالله. بعد غیر الصبر والدعا فعلا مانگدر انسوی شی حضرتچ عربیه لیش کتابی تحچین؟ 

انی موعربیه.. تعلمت العربیه شویه من العرب و تعلمت اکثر من الکتب  بسببه احچی کتابی اکثر من احچی عامیه

2706