2752
2734
عنوان

بیاین بهم کادو بدین

71 بازدید | 13 پست

تولدمه ۰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 

هول نشین یکی یکی 

ماچ که نمیشه کروناس

کادو ها رو با رقص بیاین بدین

😁😁😁😁😁😁

تو دیگه سنی ازت گذشته هم نداریم 😜😜😜😜😜

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی

تولدتتت مباااارک

خانما ۲۰ تیرم تولده منه همگی باهم گلریزون بگیرید برام مچکرم

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تولدتتت مباااارک خانما ۲۰ تیرم تولده منه همگی باهم گلریزون بگیرید برام مچکرم

مرسی گلم ..خودم میزم وسط میدان خخخخخ

سلام انگشرت پیدا شد انشالله ؟

سلام عزیزم نه هنوز ی چند روز بخاطر بارداریم حالم خوب نبود اومدم خونه مادرم تا برگردم ...خونه رو هم کمی جم کرده بودم برا اول مرداد اسباب کشی دارم ‌......

ی سوال گلم چند وقت  ازش گزشته باشه میتونم بازم  اون که گفتی رو انجام بدم ؟؟؟

سلام عزیزم نه هنوز ی چند روز بخاطر بارداریم حالم خوب نبود اومدم خونه مادرم تا برگردم ...خونه رو هم ک ...

متوجه نشدم ولی ببین به میت پیدا شدنش گره بزن وقتی پیدا شد گره رو بازکن صلوات و ایه الکرسی رو هم حتما بخون 

متوجه نشدم ولی ببین به میت پیدا شدنش گره بزن وقتی پیدا شد گره رو بازکن صلوات و ایه الکرسی رو هم حتما ...

سلام گلم خوبی ...خواستم بهت خبر بدم متاسفانه انگشترم پیدا نشد 😢😢😢دیگه گره رو باز کردم 

سلام گلم خوبی ...خواستم بهت خبر بدم متاسفانه انگشترم پیدا نشد 😢😢😢دیگه گره رو باز کردم 

سلام کاش باز نمیکردی انشالله پیدا میشد حالا خودتو ناراحت نکن هرچیزی که تو زندگی ازدست میدیم رفع بلای بزرگ هست انشالله خیره گل من التماس دعا