2737
2739
مشاورم میگفت جدا شو😔

😔ایشالا خدا کمکت کنه عزیزم به خود خدا توکل کن خدا رو وکیل قرار بده که بهترینا برات رقم بخوره😘

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستای من عزیزای من ازهیچی نترسیدالان یکسال ودوماهه که خونه بابامم خیلی روزای بدی داشتم به ولاقسم انگشتای دستم بخاطر اعصابم کج شده بیس وشیش سالمه همه میگن بالای سی سالته ازهیچی نترسید تا وقت دارید ومیتونید ازنوبسازید جداشید یکیش من جونمومیدادم برای شوهرم وقتی نبود حوصله هیچی نداشتم انگارمرده ها ولی ازبس اذیتم میکرد دیه ازچشام افتاد شوهرمن درحدی بود که دخترم دوسال هروقت خواست بره بیرون پشت سرش گریه کردولی نمیبردش بیرون ک مبادا دخترابفهمن ای آقا متاهله من بارها طناب انداختم گردنم چشام ازحدقه دراومد ولی بخاطردخترم دست کشیدم

گلم تو دیروز منی. کاش من جای شما بودم قطعا تو دوران عقد جدا میشدم. خستم از شوهری که همه زندگیش شده خ ...

امیدوارم آرامش مهمون دایمی زندگیت بشه....نمی‌دونم آخر زندگی منم چی میشه واسم دعا کن

من پرستارم و عمریست خطر کرده دلم....
2738
امیدوارم آرامش مهمون دایمی زندگیت بشه....نمی‌دونم آخر زندگی منم چی میشه واسم دعا کن

فدات گلم. من همیشه تلاش میکنم‌که تو زندگی کسی دخالت نکنم و طلاق را پیشنهاد ندم. ولی عزیزم بشین و با خودت کنار بیا مردی که تحت سلطه خانواده است قابل تغییر نیست و بدتر میشه که بهتر نمیشه. امیدوارم هرچی به صلاحته برات پیش بیاد و دلت همیشه شاد باشه

2706