2737
2734
عنوان

بلاخره منم یه پزشک تحویل جامعه دادم+عکسس

| مشاهده متن کامل بحث + 3900 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی قشنگه

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
قیمت میدی عزیزم ارسال ب مشهدداری

عزیزم این پزشکو صدوبیس میدم بااین قدوبالاش ارسالشم رایگانه به سراسرایران 

کمی کوچیکتر باشه  صد با ارسال رایگان

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731
قشنگ شدن فقط دهن ندارن چرا؟ آدم دلش میگیره

دهنش زیر ماسکه  

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
من خودم مو دارم نمیشه موهای خودمو بزنم روش؟

ینی عروسکو.بسازم بدون مو بفرستم خودتون موبچسبونید؟

چرا میشه عزیزم فقط باید خودت بلد باشی تمیز بچسبونی

موی اکستنشن دارید یاچی؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2740
عزیزم این پزشکو صدوبیس میدم بااین قدوبالاش ارسالشم رایگانه به سراسرایران  کمی کوچیکتر باشه&nbs ...

پرستارش قشنگ نیست 

پزشکش خوشگله 

بیخشید از نگاه بیننده گفتم 

شاید پرستار به خاطر ماسک قشنگ نشده 

آفرین😍 چ نازن😍 ۱۵۰ تا ۲۰۰ 

ممنون عزیزم معلومه ازقیمتا خبر داری

من صدو بیس گذاشتم باارسال رایگان

پرستارش قشنگ نیست  پزشکش خوشگله  بیخشید از نگاه بیننده گفتم  شاید پرستار به خاط ...

اینارو گذاشتم میتونه برداره

تازه هرتخصصی هم هرکی بخاد وسایل مربوط به اون اضافه میشه

مثلا بغل دکتر زنان نی نی میدم و...

عزیزم یه سوال همین برات چند تموم شد؟ وچقدرطول کشید؟ 

قیمتو باید کلی حساب کرد دونه ای نمیشه فعلا هشصد وپنجاه خرجیدم و یه تومن فروختم😶

ولی ان شاءالله فروشم بالا بره سودم بیشتر میشه

طول کشیدنشم بستگی به حرفه ای بودنت داره

واسه من یه هفته 

وای توروخداااا چ نازه میخواااامش🤩🤩🤩

قابل شمارو نداره

قیمتو باید کلی حساب کرد دونه ای نمیشه فعلا هشصد وپنجاه خرجیدم و یه تومن فروختم😶 ولی ان شاءالله فرو ...

ولی خیلی خوشگله دستت طلا بانو😍😍😍😍😍😍😍

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪