2752
2734
عنوان

بلاخره منم یه پزشک تحویل جامعه دادم+عکسس

| مشاهده متن کامل بحث + 3920 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی عزیزم  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

ممنون قیمتم پیشنهاد بدین

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731
وای چه گولوگولوان 😍😍😍 منو شوهرم یه رمز بینمون هست به ایم گولوگولو 🥴🥴

ما ميگم قد قد😂😂😂نميدونم چرا😂😂

فكر كنم پنجمين كاربريمه 😁و يه عالم خواننده خاموش  بودم😎كلا من شوخي زياد ميكنم به شما به دل نگير 😜
واس منم درست میکنی؟😍

بله عچقم

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
عالیه.  مشاغل دیگه هم تحویل بده 😊

هرچی سفارش بدن تحویل میدم😁😁

2706