2733
2734
عنوان

بخیه سزارین

130 بازدید | 15 پست

سلام خانومامن ۲۰روزه سزارین شدم چقدرطول میکشه جای بخیه هام خوب شه؟ده روزه بخیه هام کشیدم بازم لازمه روشون لباس ازادبپوشم یاشلوارنپوشم؟

هنوزم به سشوارکشیدن یاضدعفونی بابتادین نیازدارن؟

رو جوش خورده داخلی مراقبت میخواد احتیاط کن خمو راست نشو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما الان راحت میتونید راه برین و فعالیت کنید؟

من لاغربودم عزیزم توبیمارستانم خودم بدون کمک راحت راه رفتم ازروزچهارمم دیگه خودم راحت کارامومیکردم الانم مشکلی نداره فقط بعضی وقتا خیلی پسرم شیرمیخوره خیلی میشینم یه کم دردوسوزش دارم

ازداخلی چه جوری مراقبت کنم؟

خمو راست شدن سنگینی بلنددنکن طول میکشه داخلی کامل جوش بخوره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
من لاغربودم عزیزم توبیمارستانم خودم بدون کمک راحت راه رفتم ازروزچهارمم دیگه خودم راحت کارامومیکردم ا ...

چون عرق می‌کنی من عرق میکردم میسوختم ولی کاری نکردم خود به خود خوب شد فقط خیلی سخت از جام بلند میشدم

🤍
بعدسزارین ازکی میشه نزدیکی داشت همون ۴۰ روزبه بعد؟

هرموقع امادگی داشتی.من اینقدر بچم بد قلق بود.نه میخوابید نه اروم بود.چهارماهش بود اولین نزدیکی داشتیم.اصلا نمیشد

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2706