2733
2734
عنوان

مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 45 پست
بلدنیستن واضح محبت کنن دیگ مطمعنم همه مادرشوهرا قلبا عروسارو دوس دارن فقط بلد نیستن ادا دربیارن

اشتباه نکن عشقم همه این جور نیستن انشاالله که شما گیر یه خوش قلبش بیوفتی ولی مال من که در ظاهر عین دخترش بودیم ولی پاش که افتاد  معلوم شد دشمن درجه یک هستیم

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه دعوا را نینداخت باهات

ن بابا مگه مقابل این همه حرف میتونه چیزه بگه اخه حالا منم موندم ک واقعا نمک نشناسی می‌کنم یا حق دارم مادرش حالا در کل هوامو داشتش مثلا نمیزاشت غذا درست کنم خودش میاورد واسم

اشتباه نکن عشقم همه این جور نیستن انشاالله که شما گیر یه خوش قلبش بیوفتی ولی مال من که در ظاهر عین د ...

من مادرشوهرم بسیار آروم و بی توقعه ولی پاش ک برسه هفت متر فقط زبون داره

ولی هیچوقت جوری رفتار نکردم ک ب خودش اجازه بده چیزی بگه

بنظر من اینک مادرشوهر یا هرکسی چطوری باشع بستگی ب این داره ک طرف مقابلشم چطور باشه

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2731
ن بابا مگه مقابل این همه حرف میتونه چیزه بگه اخه حالا منم موندم ک واقعا نمک نشناسی می‌کنم یا حق دارم ...

عزیزم کلاه خودتو قاضی کن ببین چه طور آدمی هست اگه خوبه و محبت کرده و هواتو داشته خوب حرف نزدی ولی در کل ولش کن حوصله داری یکی رو هی دنبال خودت بکشی این ور اون ور به نظرم شوهرت رو می‌پیچوندی بهتر بود 

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
من مادرشوهرم بسیار آروم و بی توقعه ولی پاش ک برسه هفت متر فقط زبون داره ولی هیچوقت جوری رفتار نکردم ...

عزیزم منم تا حالا ذره ای رو بهش ندادم ولی آدم دریده و بی منطق منتظر اجازه شما نیست

اونجا پای دختر عقب موندشون در میونه خخخ مجبورن دامادو محبت کنن ک کور شه عقب موندگی دخترشونو نبینه

😂😂🤭🤭 یبار یکی همین حرفو به مادرشوهرم زده بود که بخاطر اینکه دخترتو خوب نگه داره محبت میکنی

درجوابش گفته که مگه دختر من چشه 

انقدر منت کشید تا دخترمو بهش دادم سه تا بچه براش اورده😂😂

و خدا هست ....
عزیزم منم تا حالا ذره ای رو بهش ندادم ولی آدم دریده و بی منطق منتظر اجازه شما نیست

من راهم دوره ارتباط تلفنمم ماهی یباره

اونا زنگ میزنن ی احوالپرسی مختصر میکنم و تمام

چون میدونم اگ رو بدم از رو میبرنم

خداروشکر تا الان ک مشکلی نبوده

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2740
ن بابا مگه مقابل این همه حرف میتونه چیزه بگه اخه حالا منم موندم ک واقعا نمک نشناسی می‌کنم یا حق دارم ...

پس کمی ناحقی کردی درموردش

حالا گذشته ازینا نبرش لیزر تو این کرونا بازار 

خدایی نکرده کرونا میگیره میندازن تقصیر شما🥴😂

و خدا هست ....
😂😂🤭🤭 یبار یکی همین حرفو به مادرشوهرم زده بود که بخاطر اینکه دخترتو خوب نگه داره محبت میکنی درجو ...

اوخی

مادرا همیشع معتقدن بچهاشون حیف و میل میشن

حتی اگ بهترین دامادو داشته باشن باز میگن دخترم حیف شد بهترین عروسم داشته باشن باز میگن پسرم حیف شد

باید فقط بی محلشون کرد و دوری کرد

من راهم دوره ارتباط تلفنمم ماهی یباره اونا زنگ میزنن ی احوالپرسی مختصر میکنم و تمام چون میدونم اگ ...

چی بگم والا آدمی که بخواد دخالت کنه از راه دور هم میکنه منن منم از همون اول بر عکس جاری هام اصلا نگذاشتم تو کار من و شوهرم دخالت کنه ولی بالاخره چند باری زهر خودشو ریخته البته پشت سرم چون جرات نداشته به خودم بگه

چی بگم والا آدمی که بخواد دخالت کنه از راه دور هم میکنه منن منم از همون اول بر عکس جاری هام اصلا نگذ ...

همون دیگ مگ بشینن پشت سر گو ه بخورن

وگرنه مال ای صحبتا نیستن رودر رو چیزی بگن

چون خودشونم میدونن حرفی برا گفتن ندارن پشت سر عقده گشایی میکنن

همون دیگ مگ بشینن پشت سر گو ه بخورن وگرنه مال ای صحبتا نیستن رودر رو چیزی بگن چون خودشونم میدونن ح ...

دقیقا آخه من همیشه جواب دادم بهشون کلا زور شون میگیره پسرشون به حرف زنشه  

دقیقا آخه من همیشه جواب دادم بهشون کلا زور شون میگیره پسرشون به حرف زنشه  

دایورتشون کن فقط

2706