2733
2734
عنوان

مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 45 پست

حالا شوهرت چی گفت

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر کنم تو...منی...

منم همچین چیزی به شوهرم میگم...حقیقته...باید از کسی توقع داشته باشن...که براش کردن...وقتی نفهمیدن...پسرشون کی مریض شده و کی خوب شده...من عروسشون که هیچی...نه که منتی باشه...شخصیت خودم مستقله...ولی وقتی اون شوهرش هر مشکلی داشته باشه...مادرشوهرم حلش میکنه...چه خودش و چه شوهرش و بچه هاش...توقعی هم باشه...وظیفه ایی هم باشه...اولویت و اصل با اونه...مادرشوهر منم خوبه...اما باید حد مشخص باشه...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊

مادرشوهرارو دوس داشته باشید بابا

بلدنیستن اکثرا سنشون بالاس

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

شاید چون میدونستن همسرت حساسیتی رو‌تنها بیرون رفتنت نداره همراهیت نمیکردن.‌ولی حق هم داری باید حواسشون بهت میبود .

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.
2738
هیچی گفت اوکی خودت هر جور مصلحت میدونی 

خوبه دعوا را نینداخت باهات

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
مادرشوهرارو دوس داشته باشید بابا بلدنیستن اکثرا سنشون بالاس

چی بلد نیستن

چی بلد نیستن

بلدنیستن واضح محبت کنن دیگ

مطمعنم همه مادرشوهرا قلبا عروسارو دوس دارن فقط بلد نیستن ادا دربیارن

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
چرا همونا وقتی به دامادا میرسن محبت بلدن🤔🤔🤔

اونجا پای دختر عقب موندشون در میونه خخخ

مجبورن دامادو محبت کنن ک کور شه عقب موندگی دخترشونو نبینه

2706