2737
2739
عنوان

کدوم بیمارستان تهران تعیین جنسیت قبل از بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 63654 بازدید | 64 پست
سلام تقریبا ۲۰ تومن

سلام دوست عزیز سخت بود مراحلش؟؟جنین فریزی نداری ؟پیشنهاد میکنید که مام انحام بدیم اخه من باید از شهرستان بیام تهران یا مشهد شوهرم دوقلو پسر میخواد مونوم چه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز سخت بود مراحلش؟؟جنین فریزی نداری ؟پیشنهاد میکنید که مام انحام بدیم اخه من باید از شهر ...

تقریبا مراحل سخت زمانبر و هزینه بر هست خیلی هم رفت و آمد داره البته تو صارم که اینطور بود 

دوست عزیز منم خیلی واسه خودم و شوهرم مهم بود که پسردار بشیم ولی خب متاسفانه نشد نه من جنین فریز نداشتم چون فقط یکی از جنینام پسر بود اونم انتقال دادن نشد نمیدونم شما هم اگه واست مهمه امتحان کن انشالله واسه شما جواب بده اگه هم نشد لااقل بعدا نمیگی تلاشمو نکردم

خدایا امیدم تویی🌹🌹
تقریبا مراحل سخت زمانبر و هزینه بر هست خیلی هم رفت و آمد داره البته تو صارم که اینطور بود  دوس ...

سلام عزيزم.. شما بعد انتقال ناموفق چه تصميمي دارين الان؟ ازراه خوراكي ميخواين اقدام كنين؟

2731
سلام عزيزم.. شما بعد انتقال ناموفق چه تصميمي دارين الان؟ ازراه خوراكي ميخواين اقدام كنين؟

سلام عزیزم بله من من امسال شوهرمو تقویت کردم و کلی داروی خارجی بش دادم آزمایشش که خوب شد اقدام کردم با کیت حول و حوش تخمکگذاری و همون ماه اول باردار شدم  ولی هنوز ماه اولم و جنسیت نمیدونم واسم دعا کنید انشالله شماهم به ارزوت برسی

خدایا امیدم تویی🌹🌹
سلام عزیزم بله من من امسال شوهرمو تقویت کردم و کلی داروی خارجی بش دادم آزمایشش که خوب شد اقدام کردم ...

به سلامتي عزيزم انشاالله كه همون بشه كه ميخواي.. به منم خبرش رو بده وقتي فهميدي

2738
تحت نظر دكتر اقدام كردي؟ ميشه بگي چه داروهايي به همسرت دادي؟ مرسي عزيزم

نه عزیزم تحت نظر دکتر نبودم آخه دکترا تقریبا همه یه چیز میگن که تو نتم هست من بیشتر تمرکزم رو تقویت همسرم و تخمکگذاری بود 

داروهاشون متنوع بود فرتیل اید مولتیلیتی بوست پنتوکسی فیلین ویتامین ای و ث  ال کارنتین اسید فولیک و امگا ۳۶۹ البته به تغذیه شونم رسیدم این داروها رو وقتتی رفتم صارم واسه ای وی اف دکتر به همسرم داده بود ما هم دیگه همونا رو ادامه دادیم

خدایا امیدم تویی🌹🌹
نه عزیزم تحت نظر دکتر نبودم آخه دکترا تقریبا همه یه چیز میگن که تو نتم هست من بیشتر تمرکزم رو تقویت ...

سلام عزيزم منم ميخوام با روش تغذيه تعيين جنسيت كنم شما به نتيجه رسيديد 

سلام عزيزم منم ميخوام با روش تغذيه تعيين جنسيت كنم شما به نتيجه رسيديد 

سلام بله من هم تغذیه هم تخمکگذاری رو رعایت کردم شوهرم حسابی تقویت کردم و البته لطف خدا شامل حالم شد و پسر کوچولوی تا ۴ هفته دیگه بدنیا میاد

خدایا امیدم تویی🌹🌹

بیمارستان یعنی چی.؟؟

دکتر منطورته دیگه؟؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706