2737
2739
عنوان

شماها از کجا میفهمید شوهراتون دوستون دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 45 پست

چون وقتی کار اشتباهی میکنم دعوام میکنه مریض بشم دعوام میکنه چند هفته پیش قلب درد گرفتم با کلی دعوا برد من دکتر.بعد ک فهمید حمله قلبی بوده دوباره فرداش کلی دعوام کرد.کلا ادمی هستم ک با اینجور چیزا به خودم امیدواری میدم انقدر سرخوشم من😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای میبینی چقدرشیرینن این مردا؟؟😍😍😍الهی فداش بشم منم هرموقع ب هرکسی بگم چیزی دلم میخادفوری گوشاشو ...

آره خیلی خوبن😍

خدا حفظشون کنه و ان‌شاءالله صدسال کنارشون خوشبخت و سلامت باشیم😍😙

بخند، همین  
2740
فداتشم من جدی میگم براش خیلی مهمی بود و نبودت مهمه اینجوری میگ مواظب خودت باشی😍❤

قبول دارم ولی ادم تو مریضی میاز به همدردی داره.انقدر از دعواش دلخور بودم ک وقتی دکتر گفت حمله قلبی کردی فقط نگام تو صورت شوهرم بود ک بش بگم دیدی چقدر حالم بد پس گنارم باش

قبول دارم ولی ادم تو مریضی میاز به همدردی داره.انقدر از دعواش دلخور بودم ک وقتی دکتر گفت حمله قلبی ک ...

الهیییی... ب دل نگیر قربونت برم بعضی مرداهم ابراز علاقشون اینطوریه دیگ ک غربزنن ک بیشترمواظب خودت باشی😍😍😍زندگی روسخت نگیر 🌷

الهیییی... ب دل نگیر قربونت برم بعضی مرداهم ابراز علاقشون اینطوریه دیگ ک غربزنن ک بیشترمواظب خودت با ...

فداتبشششم.نه اتفاقا سخت گیر نیستم همه بهم میگن تو خیلی راحت با شوهرت کنار میای.انشاالله تو زندگی همه عشق باشه و همه خوش باشن🌹🌹🌹