2733
2739
عنوان

شماها از کجا میفهمید شوهراتون دوستون دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال 

خانمها از حاشیه بیایید بیرون

تو اوضاع اقتصادی الان مردی که صبح تا شب تلاش می‌کنه برای تامین زندگیش جز عشق چه دلیلی براش هست

خداییش بعضی وقتا بدجور دلم به آقایون میسوزه 

2731

از نگاهش وقتی به خواسته هات توجه کنه غیرت داشته باشه روت طاقت اشککاتو نداشته باشه بغلت کنه دستتو ببوسه ازت بخاطر غذا و همه چی تشکر کنه اگ یوقت مریضی چیزی یشی نگران شه فکر درمونت باشه واسه شاد کردنت هرکاری کنه بخندونتت پیشونیتو ببوسه عاشق عطر تنت باشه بازم‌بگم.؟

بهت توجه کنه  نیازاتو بدونه .و اینکه کسیکه دوست داره بهت بی احترامی نمیکنه الکی کتکت نمیزنه .البته گاهی دست خودشون نیس ولی اگه ادامه داشته باشه مشکلسازه .اینکه مشکلاتشو بهت بگه کاری کنه واسه خوشحالیت .نشون بده ک میدونه چه کارایی خوشحالت میکنه یا چیو دوسداری 

2740

همیشه توهمه جا حتی توجمع خانوادش اولویتش منم حرفش همیشه حرف منه اگ من با ی کاری مخالف باشم محاله انجام بده همه پول هاو حقوقش و دارایی هاش ب اسممه و دست منه خودش داده من درخاست نکردم

همیشه قربون صدقم میره کارای خونه روهمیشه انجام میده ...اگ ی روز سرماهم خورده باشم نمیذاره دست ب سیاه و سفیدبزنم و میگ فقط استراحت کن غذا و خونه رو خودش انجام میده تاخوب شم😍😍😍😍فداش شم الهی کادوهای یهویی میخره و همیشه سوپرایزم میکن همه فاپیلاش توصورتم میگن شوهرت چقدردوستت داره و حرف زندگی و خوشبختی شماهمه جاهست 

همیشه توهمه جا حتی توجمع خانوادش اولویتش منم حرفش همیشه حرف منه اگ من با ی کاری مخالف باشم محاله انج ...

قدرشو بدون😊

زندگیتو تو تاریکی بساز... اینجوری دشمنات نمیدونن به چی حمله کنن😊 جا داره بگم مادرم=زندگیم♥️

از اونجایی که هروقت من ناراحت باشم

عصبی و پریشونه

هروقت بهش گفتم یه چیزی دوست دارم 

چند روز بعدش واسم میخره

یکی از بهترین چیزایی که واسم خرید تمر هندی بود😍😄

نامزد بودیم بهش گفتم من تمر هندی خیلی دوس دارم

چند روز بعدش که اومد دنبالم گفت داشبورد ماشینو باز کن

و یه تمر هندی خوشمزه برام خریده بود😍😍

بخند، همین  
از اونجایی که هروقت من ناراحت باشم عصبی و پریشونه هروقت بهش گفتم یه چیزی دوست دارم  چند روز ...

وای میبینی چقدرشیرینن این مردا؟؟😍😍😍الهی فداش بشم منم هرموقع ب هرکسی بگم چیزی دلم میخادفوری گوشاشو تیز میکن و فرداش میخره😍😍😍دیشب گفتم شیرینی دلم میخواد ظهراز اداره اومدنی خرید واسم😄😄