2733
2739

میشه دعا کنین حاجت دلم براورده بخیر بشه ب زودی 🤲😔 واقعا ب دعاهاتون نیاز دارم خیر ببینین 🤲😔

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

برات ایه الکرسی خوندم الهی حاجت روا بشی

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برات ایه الکرسی خوندم الهی حاجت روا بشی

خیر ببینی گلم مرسی واقعا از لطفت

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
انشاالله ک بحق عظمت و بزرگی خدا حاجتروا بشید التماس دعا😞🙏🏻

ان شاالله عزیزم مرسی . الهی امین . الهی حاجت شمام روا دلتون شاد

به نیت 14معصوم برات صلوات می فرستم ان شاءالله حاحت روا بشی .امین

صلوات واسه امضات عزیزم . خیر ببینی مرسی گلم . ممنونم ازت .ان شاالله الهی امین

2738
عزیزم ۱۴ تا صلوات برات فرستادم گلم

مرسی عزیزه دلم . الهی حاجتت براورده بخیر بشه

سلام دورت بگردم ،بخدا هرروز وهرلحظه هرذکری بگم جلو خاطر وتوی قلبمی مثل خواهرم واسا عزیزی وروت تعصب دارم ،خوشحالی وخوشبختیت آرزوی قلبیمی خدا خیلی دوست داره امیدوار باش و خوشحال ،به زودی روزای خوب و خوش میرسه😘😘😘❤️❤️❤️❤️التماااس دعااا

واست آیت الکرسی خوندم الهی حاجت روا بشی

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
۲۰۰۰تاصلوات به نیت خواهرنازنینم❤️

بابا 😭😭 الهی بحق حضرت علی بحق امام حسین حاجت دلت براورده بخیر بشه الهی . چرا انقد گهربونی اخه . منم ۱۰۱ یاعلی ب نیت براورده بخشیر شدن حاجت شما عزیزم💜💜💜 قربون محبتت ک شرمندم میکنی 

واست آیت الکرسی خوندم الهی حاجت روا بشی

الهی خیر ببینی مرسی گلم . صلوات واست الهی حاجت دلت براورده بخیر گلم

سلام دورت بگردم ،بخدا هرروز وهرلحظه هرذکری بگم جلو خاطر وتوی قلبمی مثل خواهرم واسا عزیزی وروت تعصب د ...

الهی خیر ببینی گلم .مرسی دوست خوبم . خوشبخت بشی عزیزم. الهی عاقبتت بخیر گلم

2706