2737
2739

بچه ها چند هفته پیش پسرمو به روش حلقه ختنه کردم بعد از روز ۷ شروع به افتادن کرد اما تا ۱۰ روز نیوفتاد و فقط به یه تیکه نازک اونم نخش گیر بود بچم چون فشار حلقش روش زیاد بود هی جیغ میزد چون تازه غلت میزنه خیلی اذیت بود منم تو نت خونده بودم که اگه ۱۰ روز رد شد میشه بچرخونیم خودش کنده میشه شوهرم چرخوند پسرم غش کرد انقد جیغ زد شوهرم گفت من نمیتونم دلم نمیاد بعدمن دیدم نخه پوستش نیست قیچی ابرو رو ضدعفونی کردم نخشو کندم حالا میبنم یه تیکه نخ توی گوشتشه انگار مونده حالا چکار کنم؟ هنوز نبردمش حموم ولی خودم جیش میکنه میشورمش به نظرتون توی وان بزارم نخش درمیاد؟

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
آخی

😔😔😔😔😥😥😥

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

الهی،بچه چقدر اذیته،براچی پیش همون دکتری که ختنه کردش نبردین؟

چشم خود بستم که دیگر چشم مستش ننگرم/ناگهان دل داد زد دیوانه من میبینمش..............................(عشق زندگیم،پسره خوشگلم)

چرا بریدی؟ 

منم همچین چیزی بود دقیقا..... منتظر موندم تا جدا شد.... بعددحلقه رو خودم راحت جدا کردم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706