2737
2734
عنوان

خرید مادر شوهرم و حرفی که به شوهرم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 31 پست
آره به نظرم

گفتم اون لحظه حالا پیرزن داره  با ذوق داده خیاط  بدوزن  مثلا خواسته لاکچری باشه همش ست کرده😂😂 به حساب خودش اماقشنگ نیس

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همون اول به شوهرم گفته بودم یکم حساسم چیزی که به دلم نشینه رو نمیتونم استفاده کنم هر کس هرچیزی خواست بخره لطفا به خودم بگه اونام عادت کردن دیگه شمام یبار بگو راحت شو وگرنه همش باید هرچی خریدن به به و چه چه کنی

2728
خوب چرا خودت نمی خری  یا چرا باهاشون برای خرید نمیری  به هرحال وقتی پولش شوهرم میده دوست ...

عزیزم من خریدامو کردم گفتم که مادرشوهرم توروستاس و 6ساعت از من دوره وسالی چهار روز میبنم قوم شوهرو ... بدونی که به من بگه مثلا از ذوقش داده خیاط براش بدوزن من خوشم نیومد سلیقه مننیس ..من همش مارک مادرکر و کارترز برا دخترم خریدم اصلا اینابیاد تو اتاق دخترم اتاقش رو ناموزون میکنه اما خب خرجیش با شوهرمه دیگه بحث پول نیس زیاد خدا رو شکر ندار نیستیم

بهترین کارو کروی هیچ نیازی نیست شوهرت از احساس واقعیت به خانوادش یا سلیقشون با خبر بشه بهتره حساسیت ...

اخه اونا روکه من سالی 4روزمیبنم نهایتش برازایمانم یه هفتع بیاد بشینه پولش هم برام مهم نیس میدونی به قصد نمیکره کل خرجش خب با شوهرمه خدا روشکر ماهم ندارنیستیم 

ترکا نگین نداره رو لباس سنتی شون که چه مدلیه

عزیزم لباس نیس کلی پشه بند و لحاف و،ایناس  والا لباسش اماده گرفته دو دست همین جوری قشنگه .. مثلا رو گهواره ای زده برام 

2740
من همون اول به شوهرم گفته بودم یکم حساسم چیزی که به دلم نشینه رو نمیتونم استفاده کنم هر کس هرچیزی خو ...

حالا پیرزن بعد عمری برام چیزی خریده والا تو عمرش هیچی برام نخریده ..خریدای عروسیمون هم خودمون کردیم اینا از ما 6ساعت دورن..حقیقتش دلم نیومد بزنم تو ذوقش

عزیزم من خریدامو کردم گفتم که مادرشوهرم توروستاس و 6ساعت از من دوره وسالی چهار روز میبنم قوم شوهرو . ...

خوب دیگه وقتی دوری بگیر ازشون تشکر هم کن بزار توی کمد اونا که نمیبینن استفاده کردی یانکردی 

اینجوری هم که میگی وسایلتون کامله دیگه نیاز به اینا نمیشه 

بزارش توی کمد اصلا بیرون هم نیار

من مادرشوهرم با پارچه دستگیره برای دخترم شلوار دوخت الان نمیدونم اصلا کجاهستن 

چون دور بودیم و ندید استفاده نکردم 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
بیخیال اسی بچه ک نمیخواد باهاش پیر شه  تو خونه استفاده کن جلو مهمون وسایلای مارک خودتو استفاده ...

میتونم یکیش رو یه بار باخودم ببرم شهرستان خونه اشون بذارم یدونه اش هم خونه مامانم بذارم.. یکیش هم برا اضطراری خونه خودم راستش دلم نیومد بزنم ت ذوق پیرزن

حالا پیرزن بعد عمری برام چیزی خریده والا تو عمرش هیچی برام نخریده ..خریدای عروسیمون هم خودمون کردیم ...

خب اگه اینجوریه پس بیخیال نهایتش یکی دوبار استفاده کن بذار کنار

خوب دیگه وقتی دوری بگیر ازشون تشکر هم کن بزار توی کمد اونا که نمیبینن استفاده کردی یانکردی  ای ...

ببین اینا مثلا خیلی هم به حساب خودش شیک و ست و لاکچری درس کرده اما خب سلیقه ما ها نیس

خب اگه اینجوریه پس بیخیال نهایتش یکی دوبار استفاده کن بذار کنار

میشه هم کلا استفاده نکنم فک کنم مثلا یکیش ببرم شرستانبذارم خونه اشون یکی هم بدم خونه مامانمم برا وقتی بچه میبرم یکیش هم اضطراری باشه خونه

ببین اینا مثلا خیلی هم به حساب خودش شیک و ست و لاکچری درس کرده اما خب سلیقه ما ها نیس

قدیمیا همینجورن فکر میکنن بعضی چیزا خیلی شیک و لاکچری هست 

بیخیال باش بزار گوشه کمد 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍