2726

در مورد خرید های مادر شوهرم توی تاپیک قبلیم گفتم بعدش عکساش نشون شوهرم دادم گفت پسنده اته منم گفتم اره الکی گفتم بعدش هم گفتم پسنده امه اما خیلیاش به هوای بندر نمیخوره شاید استفاده نشه این همه مامان زحمت کشیده چیزای قشنگ گرفته .... حالا نمیدونم باید راست میگفتم به شوهرم یا نه اخه همشون دست دوز وسنتی بودن  من از قبل به شوهرم گفته بودم اینا نمیخوام قبلی که ببینم گفته بودم دیگه الان گفتم نزنم تو ذوق شوهرم بگه خرید مادرم به چشم نمیاد ...اینم بگم  که درنهایت هرچی خریده پولش از شوهرم میگیره

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستم برای بچه  با عکس ده گوشی عکس اتلیه ی طراحی میکنه  حتما ببینید کاراشو بدرده همه میخور ...

میشه پیجش رو لینک کن

وقتی قراره شوهرم پولش رو بده آره میگفتم دوستشون ندارم 

عزیزم اونا وضعی ندارن یعنی کلا خرج مادز شوهرم با شوهرمه اونم نمیاد بگه مثلا پول بده برا لحاف بچه ات خرجیش کلا شوهرم میده

دست دوز سنتی که خوبه چرا خوشت نیومد

خیلی زشته روش نگین و ایناس البته اینم بگم اینا ترک فارسنم من جنوبیم هرمزگانم  اختلاف سلیقه هس کلا

بهترین کارو کروی هیچ نیازی نیست شوهرت از احساس واقعیت به خانوادش یا سلیقشون با خبر بشه بهتره حساسیت ایجادنکنی ومثبت نگرباشی اون برات خرید کرده مطمئناازروی علاقه به تووپسرش بوده وقت گذاشته هرچقدرهم که پولشو شوهرت داده باشه بازم اون زحمت خرید یادوختن وانتخابشو کشیده   حالاسلیقش باب میلت نیست نپوش یا سعی کن یکی دوبار جایی که  اون هست بپوشی دل خوش بشه دیگه نپوش قرار نیست این چیزا شریک عمرت باشن که بخاطرش خووتویاشوهرتو یا حتی مادرسوهرتو ناراحت کنی 

عزیزم اونا وضعی ندارن یعنی کلا خرج مادز شوهرم با شوهرمه اونم نمیاد بگه مثلا پول بده برا لحاف بچه ات ...

خوب چرا خودت نمی خری 

یا چرا باهاشون برای خرید نمیری 

به هرحال وقتی پولش شوهرم میده دوست دارم چیزی باشه که به سلیقه خودم باشه نه هر دفعه بخوام استفاده کنم با اکراه استفاده کنم

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
2706