2737
2739
عنوان

مادران شاغل و کرونا

670 بازدید | 33 پست

دو هفته است تو مرخصی استعلاجی ام کرونا گرفتم پسر دو ساله امو مادر شوهرم نگه می‌داشت وقتی میرفتم سر کار. دیروز زنگ زده که دیگه نمیتونم نگه دارم الان نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم از شنبه باید برم سر کار خونه ی مادرم ازم دوره و پول کرایه و... و دوری راه از یه طرف پدرمم سیگاریه ریه هاش تعریفی نداره به مامانم گفتم گفت بیارش اینجا الان توی باتلاق گیر کردم از دیروز همش گریه میکنم کار شوهرمم جوریه که یه تایم خاصی خونست نمیتونم پرستار بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای لعنت به این کرونا که ریتم زندگی همه رو بهم ریخته

خدایا خودت نجاتمون بده

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2731
2738

من بچمو پیش مامانم میذارم مجبوریم دیگه تو بانک کار میکنم فعلا خداروشکر خبری نبوده از کرونا هرروز شوهرم یکم دیرتر از من میره اون میبردش برگشتن میرم دنبالش اگه ببریش پیش مادرت دیگه منتی هم سر بچت نیس 

عزیزم پس ببین من چند ماهه چه کشیدم تو شهر غریبم مهد کودک بخاطر کردنا تعطیله و هر روز باید برم سرکار با بچه دو ساله 

دیگه کم اوردم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
من بچمو پیش مامانم میذارم مجبوریم دیگه تو بانک کار میکنم فعلا خداروشکر خبری نبوده از کرونا هرروز شوه ...

مجبورم همین کارو کنم با اینکه هر روز باید یه ساعت تو راه باشم واسه بردنش و یه ساعت واسه برگشت با اینکه مادر شوهرم همسایمونه. 

2706