2737
2739
عنوان

بنظرتون کاراشتباهیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 42 پست
به نظرم بگید  کمکی که زن داداششون میکنن رو بالاخره حرف میزنن با ایشون   صداشو  به صور ...

در مورد امتحان منظورم ست     مثلا اگز گفتن جواب فلان سوال میشه این   صداشو بفرستن براتون 

کرونا رو بهانه کنید 

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه ماتایم امتحان هامون خیلی کمه سوالامون باهم متفاوته مثلا سوال 1 من سوال 5 ایشونه وهرتست یک دقیق ...

اره خوب اینجوری سخته نمیشه کاری کرد

الان روابط آزاد شده اگه خانواده خودت و ایشون با این مسئله کنار میان میتونی بری اما اگه خانواده آزادی نداشته باشه ممکنه دید بدی نسبت بهت پیدا کنن نری بهتره

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
اره خوب اینجوری سخته نمیشه کاری کرد الان روابط آزاد شده اگه خانواده خودت و ایشون با این مسئله کنار ...

خانوادش میدونن باهم دوستیم

زنداداشش هم با همسرش دوست بودن واینا

میگ خانوادم مشکلی ندارن اگ میدونی امتحانتو نمیتونی خوب بدی بیا پیش من

2738
چرا؟

چون فرهنگ ما دیدش منفیه به همچین چیزی هرچقد هم بخوای روشنفکر بازی دربیاری تهش میرسی به اینکه اشتباهه 

۵۰ سال دیکه مشکلی نیست اونوقت ما میرسیم به جایی که اگه این سوال و بکنی میگیم برو مگه چیه

دید خانواده اش نسبت به این موضوع فکر نمیکنم خوب باشه

ولی خب صلاح مملکت خویش خسروان دانند

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

سمیه برو

:-)

اگه مطمئنی خانوادش هستن برو.بهش بگو گوشی رو بده به مادرش.به مادرش بگو اگه اشکالی نداره من برای امتحان مزاحمتون میشم.اینجور کلاس خودتو میبری بالا

"""""شک تنها حقیقته"""""
بنظر من نری بهتره اون لحظه که دارند درس میخونن تو نمیتونی تماس تصویری باهاشون بگیری

تماس تصویری خیلی گزینه خوبیه امامتاسفانه زمان امتحان خیلی خیلی کمه وسوالامون باهم فرق داره

مثلاسوال 1 من سوال 5 اونه

2706