2733
2739
عنوان

آسپرین 80 در بارداری میشه کمک کنین

23794 بازدید | 26 پست

خانمها من یه سقط داشتم چندماه پیش دکتر گفت بهتره آسپرین بخوری تو بارداری. آزمایش دادم خوب بود حالا اگه اقدام کنم از هفته چندم شروع کنم آسپرین رو؟ سونوی قلب رو که رفتم شروع کنم یا زودتر؟ اگه مثلا هفته شش یا هفت باشه دیر نیست؟ حواسم نبود از دکتر بپرسم از هفته چند بخورم. 

دیر نمیشه نترس منم همین شرایط و داشتم همش میترسیدم دیر بشه ولی بعد سونو قلب دکتر خودش آسپرین داد ولی ...

ای خدا خیرت بده هیچکس جوابمو نمی داد... شما هم سقط داشتی؟ الان بارداری یا به سلامتی زایمان کردی؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا خیرت بده هیچکس جوابمو نمی داد... شما هم سقط داشتی؟ الان بارداری یا به سلامتی زایمان کردی؟&nbs ...

بله منم دوتا سقط داشتم بارداری سوم هم قرص آسپرین دکتر بهم داد هم آمپول آنوکساپارین چون سیستم ایمنی بدنم بالا بود . الان بچم دنیا اومده  بیست ماهشه . ایشالا تو هم نی نی تو بغل کنی . خیلی شرایط سختیه واقعا همش استرس

2728
بله منم دوتا سقط داشتم بارداری سوم هم قرص آسپرین دکتر بهم داد هم آمپول آنوکساپارین چون سیستم ایمنی ب ...

دوست عزیز توروخدا میشه جوابمو بدی ؟

بخدا دارم از استرس میمیرم

من روماتیسم دارم، الان باردارم ، دکتر آسپرین 80 و آنوکساپارین 4000 از همون اول گفت استفاده کنم،

اما من میترسم مخصوصا از آسپرین

دیروزم سونو دادم قلبشم تشکیل شده هفت هفته هستم

2738
عزیزم شما چیکار کردی آسپرین رو میخوری؟

دوست عزیز من تازه باردار شدم هنوز برای سونوی تشکیل قلب نرفتم اگه انشا اله قلبش تشکیل شد آسپرین رو شروع خواهم کرد.شما هم اگه قلب بچت تشکیل شده شروع کن. 

من از قبل از اینکه بفهمم باردارم میخوردم دیروز سونو دادم قلب داشت

خب خدارو شکر چشمت روشن... انشا اله سلامت باشه. داروهاتو شروع کن. هم آمپول هم قرص. نگران چی هستی؟ اینا رو دادن که به رشد بچت کمک کنه. 

خب خدارو شکر چشمت روشن... انشا اله سلامت باشه. داروهاتو شروع کن. هم آمپول هم قرص. نگران چی هستی؟ این ...

قربونت برم عزیزم

من آسپرین رو که از همون قبل بارداری میخورم و آمپول آنوکساپارین هم فهمیدم باردارم شروع کردم، اما از اینکه آسپرین برای جنین ضرر داشته باشه میترسم.

منم سقط داشتم

دكتر اينبار براي بارداري جديدم اسپرين داد

گفت از قبل اقدام شروع من بخور

به علت غلطت خون به جنين خون نميرسه و اين مشكل با اسپرين حل ميشه 

منم منتظرم پريود بشم بعد پاكي بخورم و اين ماه اقدام كنم 

خدايا به منم يه دختر بده🥰🥰🥰
دوست عزیز توروخدا میشه جوابمو بدی ؟ بخدا دارم از استرس میمیرم من روماتیسم دارم، الان باردارم ، دکت ...

واسه چی میترسی اتفاقا این قرص و آمپول کمک میکنه جنین واست بمونه و قشنگ رشد کنه هیچ جای نگرانی نیست باید خوشحالم باشی چون اینطوری اتفاقی واسش نمیفته من خودم با همین قرص و آمپول بچه واسم موند و سالم دنیا اومد اتفاقی نمیفته نگران چی هستی

قربونت برم عزیزم من آسپرین رو که از همون قبل بارداری میخورم و آمپول آنوکساپارین هم فهمیدم باردارم ش ...

هیچ ضرری نداره من ٩ ماه کامل خوردم بچم سالم و باهوشه الانم نزدیک دوسالشه 

2706