2733
2734

من تازه دوره لباس شب وعروس ثبت نام کردم ولی نمیدونم چیا یاد میگیرم بعد اینکه حتما باید با پارچه های خاص وساتن وتورواینا بدوزم یا میشه مرحله اموزشیمو با پارچه های معمولی مثل کرپ حریر  واینا بدوزم؟

هرکس امضامنو میخونه برا مادر شدنم یه صلوات بفرستید خواهش میکنم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برا مرحله ی آموزش فقط ملافه بگیر هم پارچه زیر دستو خراب نشه هم گرون در نیاد دوخت دکلته و لباس شب کار زیادی داره و با پارچه ظریف سخت میشه خیلی بعدن میتونی با هر پارچه ای ک خاستی بدوزی سلیقه ای

آن سفر کرده ک صد قافله دل همره اوست   هرکجا هست خدایا ب سلامت دارش
یقه های و برشهای مجلسی معمولا چیز دندون گیری نداره  هرپارچه ای دلت خواست ولی خب باید لباس بزرگ ...

ینی بدرد نمیخوره دورش

مولر رفتم نازکدوزی راضیم ازش

سخته؟؟

اخه میگن چرو لازم نیست خب ممکنه اندام ها باهم خیلی متفاوت باشه میترسم لباس خوب تو تن نباشه من متدی رو میخوام ک لباس خیلی شیک و خوش فرم دربیاد بعدشم برا هرکسی بشه متناسب با اندام خودش لباس دوخت مثلا من فکر میکنم اشتباه لباس سایز ۳۸ و هرکسی ک سایزش ۳۸ هست بپوشه بدون اندازه گیری خب ممکنه یکی مثلا سینه و باسنش کوچیکتره از اون یکی باشه ولی سایزشون یکی باشه 

میتونم برسکنم منظورنو؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
ینی بدرد نمیخوره دورش

من خوشم نیومد ولی خب نکته های ریزی هم داره 

مجلسی هم از کتاب در اوردم خیلی خوب میشه شاید برای من حوصله سربره چند جلسه مجلسی بیشتر نرفتم ولی اگر جایی پیدا کردی مدلای روز یاد بده خوبه برو

الان روش سیلور شنیدم خیلی شیک در میاد خودم شاید بعد کرونا رفتم

خدایا تو از من بیزاری من از تو چیزی عوض داره گله نداره ...
2738
سخته؟؟ اخه میگن چرو لازم نیست خب ممکنه اندام ها باهم خیلی متفاوت باشه میترسم لباس خوب تو تن نباشه م ...

من سایزی نمیدوزم برا هرکسی اندازه هاشو کامل میگیرم واینکه متد مولر جدید ولباس شیکتردرمیاد تو تن الته من استاد مولر رو یکم ترکیبی کرده ویاد میده من ازش خیلی راضیم بعدم اگه بتونی خوب ودقیق اندازه گیری کنی والگوتو دقیق بکشی اصلا نیازی به پرو نداره 

متدش خوبه؟ لباساش خوش فرم و تمیز درمیاد؟

گرلاوین شنیدم اصلاح شدش خوبه ولی گرلاوین قدیم خیلی خوب درنمیاد

من سایزی نمیدوزم برا هرکسی اندازه هاشو کامل میگیرم واینکه متد مولر جدید ولباس شیکتردرمیاد تو تن الته ...

روش سیلور بهش میگن ترکیب گرلاوین و مولر

گرلاوین شنیدم اصلاح شدش خوبه ولی گرلاوین قدیم خیلی خوب درنمیاد

خب همه گرلاوین جدید یاد میدن 

گرلاوین خیلی دردسر داره این پنس ببند اونو ببند ولی خب بهترینه به نظرم قشنگ روتنت میخوابه اگر خیاطش خیاط باشه البته

2706