2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیترکه بگو چکار کنیم من فقط کالری نمیشمارم چون ترازو ندارم و حوصله شم ندارم فقط کم میخورم

ببین کالری شمار برنامه شو نصب کن اسمش کرفس یا مانکن

بنظرم صبحونه عسل بخوریم یا یچیزی ک چرب نباشه مث املت و نیمرو 

عصرونه هم نخوریم اصلا 

بستنی و شیرینی جات تعطیل

ناهارم 13 قاشق برنج

شام نونی بخوریم اندازه یه کف دست

روزانه هم 8 تا 10 لیوان پر اب بخوریم

ورزش پیاده روی روزی نیم ساعت یا رقص

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
میشه لطفا یکم توضیح بدی رژیمش چطوریه

گلم من الان بگم فکرمیکنن تبلیغ میکنم رژیم خیلی خوب وراحته تمام گزینه هاش ازغذاهایه که هرروز میخوریم حتما هم نباید یه غذاروبخوری چندتاگزینه میده هرکدومودوسداشتی بخور نون وبرنج حذف نمیشه دوتامیان وعده داری یه روز آزاد داری درهفته که هرچی دوسداری میخوری تل هم کا نال داره

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️
2738
منم باید کم کنم 25 کیلو😢

چند کیلویی؟

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
واتساپ ندارم تل دارم ولی با بدبختی وصل میشه ایدی داری بده بهت پی ام میدم امشب ایدی ندارم خودم الان ...

لین عزیزم آیدی تلگراممه Dokhijon19برنامه رژیمم کم خوردن حذف نان مصرف ده قاشق برنج در هفته ورزشمم فعلا پیاده رویی یک ساعته 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2706