2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
پس چجوری من دیدم از پنج دهم به نه دهم رسید تو سن 22سالگی 

یا عینکت رو درست کردند و دید شما از اول نه دهم بوده ،ویا به اشتباه اپتومتریست یا چشم پزشکی که از شما دید گرفته بجای نشان دادن خطی حروف چارت بصورت تکی به شما نشان داده، و این بصورت کاذب دید رو بیشتر محاسبه کرده، در تنبلی چشم پدیده‌ای وجود دارد به نام ازدحام، وقتی تابلو های هوشمند رو بصورت تک حرفE به شما نشان بدهند خوب میبینید اما اگه خط کامل رو نشون بدند دچار خطا میشید

اما هنوز دیدم مثل اینیکی چشم کامل نشده رونددرمان کند شده امیدوارم دو دهم باقی مانده هم خوب بشه 

تا بحال دیده نشده از دو خط دید بیشتر افزایش پیدا کنه، ۵ دهم اگه بوده باشی در بهترین حالت ۷ دهم میشه

2738
یا عینکت رو درست کردند و دید شما از اول نه دهم بوده ،ویا به اشتباه اپتومتریست یا چشم پزشکی که از شما ...

خطای در کار نیست پنج ساله بخاطر درمانش روز شب ندارم و تابلو هم کامل نشونم داد با همه حروف اتفاقا همه دکتر ها هم حرف شما رو میزدن امکان نداره  خوب بشی 

خطای در کار نیست پنج ساله بخاطر درمانش روز شب ندارم و تابلو هم کامل نشونم داد با همه حروف اتفاقا همه ...

اگه تابلو رو کامل نشون داده دید ثبت شده درسته، آفرین به پشتکارت، ادامه بده ،انشالله استثنائی در علم پزشکی بشی

رفتم پیش یه اپتو متریست یه دستگاه داشت به اسم camگفت یه مدت هر روز بیا تمرین من همون روز اول که رفتم روز دومش خط شیشم دیدم روز بعدش خط هفتم و روز بعد خط هشتم ولی دیگ متوقف شد دو هفته دیگه رفتم الان خط نهم میبینم به سختی ولی دیگ پیشرفت نمیکنم نمیدونم چرا

من    اپتومتریست هستم

سلام عزیزم

میشه من را هم راهنمایی کنی🙏

من 8 سال پیش عمل prk انجام دادم نمره چشمم هم 3.5

بود اختلاف بین نمره دو چشمم حدود 0.5 بود

تا همین چند ماه پیش هم چشمم خوب بود ولی خوب الان یکم ضعیف شده

بعد تو مطب دکتر دید چشم چپم با اصلاح هم مثل راست نمیشد چندین بار شیشه عوض کرد ولی دید چشم چپ کامل بدست نمی اومد (یه آب مروارید مادرزاد هم تو چپ دارم که گفت خیییلی جزئیه و مهم نیست)

حالا نمیدونم ممکنه چشم چپم تنبل شده باشه که مثل راست نمیشد دیدش

اینم پروندم

سلام عزیزم میشه من را هم راهنمایی کنی🙏 من 8 سال پیش عمل prk انجام دادم نمره چشمم هم 3.5 بود اختل ...

دکتری که پیشش رفتی خیلی کامل معاینه کرده ، این تنبلی نیست ،احتمالا عوارض عمل هست ، شش ماه دیگه دوباره پیشش برو ،ببینه تغییرات در چشمت چطوریه؟! آیا غب مروارید پیشرفت کرده یا نه و ضخامت قرنیه رو هم دوباره اندازه بگیره ، در کل وضعیت چشمات خوبه نگران نباش ،اولا نمره کمی داره ، دیدت هم خوبه ۹/۱۰ دید کامله ،اصلا نگران نباش ولی مرتب پیش این دکتر برو تحت نظر باشی 

2706