2737
2739

بچه ها شب مادرشوهرم اینا میان شام واسه برنج گزاشتن خیلی استرس دارم مهمونم ۵ نفرت میشه بگید با مرحله مرحله چقدر آب اینا بریزم و چقدر نمک ک پلوم خوب بشههه .برنج هم رو میشه زده ایرانیه چقدر بجوشونمش؟

ممنون میشم کمکم کنیددددد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کته بذار هم آسونه هم خوشمزه

بعضیا کته دوس ندارن واسه مهمونی خوب نیس

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

۶/۷ تا خیس کن با نمک و آب جوش 

ساعت ۸ آب برنج تو قابلمه بزار 

جوش که اومد برنج و نمک داخلش بریز 

برنج ایرانی نباید زیاد قل بخوره 

در حدی که از وسط نصف شه و داخلش سفید باشه خوبه 

ابکش کن 

ته دیگ هم سیب زمینی یا نون بنداز با روغن فراووون بزار دم بکشه 

زعفرون هم دم کن برای تزیین 

خدایا شکرت بخاطر بچه سالمم🌹🙏🏻❤️
کرونا به شما کاری نداره  اون ۲۰۰ نفر فوتی امروز از فضا اومدن وگرنه آدما با کرونا فوت نمیشن

من گفتم عروسی کردیم؟!!!چرا انقد زود قضاوت میکنید ما اومدیم خونمون با راه انداختن مامان باباهامون

ببين برنجتو بشور بعد درست يه مدت انگشت روش اب بياد اب بريز بذار رو شعله متوسط روغن ونمكم بريز وقتي ابشو كشيد و كم تب داره دم كني روش بذار زير شعله رو شعله پخش كن بذار يه ساعته برنجت قشنگ دم ميكشه عالي ميشه روش من هميشه اينه و برنجام عالي درمياد دقت كن به نكته هايي كه گفتم

2706