2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

32 سالمه تا سوم دبیرستان همیشه شاگرد اول بودم ... هرمهارتی که اون موقع تازه معرفی میشد تابستونا میرفتم یاد میگرفتم ...کلی برنامه برای کنکور و آیندم داشتم دقیقا تو همون سال اخر دبیرستان همنشین بد خوارو ذلیلم کرد و هر چی رشته بودم پنبه شد..رفتم دانشگاه اما رشته ای که اصن دوستش نداشتم تا ارشد هم ادامه دادم الانم بیکار و افسرده و حسرت به دل روزگار میگذرونم...

.Sit with winners, the conversation is different

30 سالمه، ارشد گرفتم، تدریس میکنم، دوتا پسر کوچولو دارم، خانه بازی هم دارم، دیگه همین دیگه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2728

سلام 26 سالمه کارمفیدم خونه درست کردم وماشین خریدم و زیارت کربلا رفتم و کار مفید دیگه اگه خدا بخاد میخام ازدواج کنم

زندگی را نفسیست...ارزش غم خوردن نیست ....انقدرسیربخند...تاک ندانی غم چیست...!
2740

۲۳ سالمه اگه ازدواج خوب رو موفقیت حساب کنی میشه تنها موفقیتم😂😂😂

سرکار هم میرم و چند وقته دیگه مشغول ب یه کاره خوب میشم فعلا مصاحبه و اینام تموم شده

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

من 25 سالمه 

درس خوندم و از پایان نامه م دفاع کردم

رفتم سرکار

ماشین خریدم و دارم قسط میدم 

10 کیلو لاغر کردم با رژیم و ورزش و کنترل اشتها

خیلی رو خودم کار کردم و کتاب خوندم که مشکلات روحیم رو رفع کنم

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
فرقی نداره خودت یا دیگران  اونوقت فقط با پول خودت یا کمک دیگران هم بوده؟ شغلت چیه که میتونی تن ...

به دلار امروز ۳۵۰ میلیون دست خانوادم دارم 

ولی هرچی خریدم وهرکاری کردم فقط و فقط خودم کردم 

الانم دوقلو۹ماهه دارم شوهرمم خوبه الحمدالله زندگیمو دوس دارم 

بعضی وقتا مینالم  ولی خب دوس میدارم خودمو😍من کسی ام ک اگه بخوام میتونم دنیامو رنگ بزنم

من میتوانم😍😍😍😍

پرستارم 

🤗😍

...
2706