2737
2739
عنوان

از چه پوشکی واسه نینیتون راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 101 پست
چرا ؟ 

بنظرم خیلی باد می‌کنه سریع 

تا معذرت می‌خوام یه جیش میزنه خیلی میاد بالا حجمش زیاد میشه زود

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بارلی و مولفیکس سه بعدی و مرسی خوب بودن فقط

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ماهم خوبيم خداروشكر ؛ شهرزاد ختنه كردي آسون بود ؟ 

آره عزیزم 

ما به روش حلقه انجام دادیم براش 

تا بچن درد آنچنانی حس نمیکنن زودی خوب میشن

ببرش حتما

مای بیبی وکوکومی وببم و مرسی و بارلی ونستا بیبی اصلااا راضی نبودم. اما مولفیکس خییلی راضی ام خیلی نرمه واسه بچه. بقیه شون انگار مقوا. کانفی هم راضی بودم اما بوی عطر زیادی داشت

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
2738
سخت گیر میاد ولی من تا میبینم تموم میشه باز سفارش میدم  قیمتش یکم بالاس

ببخشید از کجا سفارش میدی گلم؟

وای اسم منم پریماهه آخه خیلی تعجب کردم 

عزیزم😁😍

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
آره عزیزم  ما به روش حلقه انجام دادیم براش  تا بچن درد آنچنانی حس نمیکنن زودی خوب میشن ...

ميترسم ؛ خيلي استرس دارم ؛ حداكثر تا ١٠ روز ديگه ميبرم انشاالله ؛ تو خودتم رفتي باهاش ؟ 

ببخشید از کجا سفارش میدی گلم؟

داروخونه میگم بیاره یا مغازه سیسمونی هست اونجا هم میارن

من سایز ۴ اش رو میخرم بسته ای ۲۰۰ و خورده ای

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2706