2733
2739
عنوان

کدوم کاربرو خیلی دوست دارین؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 7261 بازدید | 1026 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جاااااااااانم مهربونمممممممم من چه جوری از خدا تشکر کنم بابت محبتت برات پنج تا صلوات فرستادم.

تو چقد خوبی دوست خوبم منم همینطور برات حدیث کسا میخونم😘

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
2731
جوووووون شرایط دوست داشتنتو باید زودتر میگفتی😂😂😂فعلا طلاق نده تا ببینم چه غلطی میتونم بکنم😂

خب حالا اسم کاربریتو بذار ام کلثوم تا ببخشمت، میدونم عوض نمیشه اما شرط من اینه وگرنه طلاق

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
خب حالا اسم کاربریتو بذار ام کلثوم تا ببخشمت، میدونم عوض نمیشه اما شرط من اینه وگرنه طلاق

ازدواج نکردم از کی طلاق بگیرم😂😂😂😂🤦‍♀️

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
ازدواج نکردم از کی طلاق بگیرم😂😂😂😂🤦‍♀️

از نی نی سایت

کاری میکنم کاربریت تعلیق شه😂

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
2740
@_مالکوم_       😍

😍🤗😘😗😚😙

@اناهیتاجون    

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
😍🤗😘😗😚😙 @اناهیتاجون    

فدامدا😍😍😍😛🥰

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2706