2737
2739
عنوان

رابطه در زمان پریودی؟

2606 بازدید | 21 پست

1. امکان ابتلا به بیماری خوره و پیسی: پیامبر اکرم(ص) فرمود: «هرکس با زن خود در حال حیض نزدیکى کند، اگر از این دو فرزندى متولّد شود که به خوره و پیسى مبتلا باشد، تنها خویشتن را سرزنش کند».[4]

2. دشمنی و کینه توزی با اهل بیت(ع): همچنین آن حضرت به امام علی(ع) فرمود: «یا علی! دوست ندارد تو را مگر مؤمن، و دشمن ندارد تو را مگر منافق، زنازاده، و کسى که مادرش در حال حیض به او حامله شده است».[5]

امام صادق(ع) فرمود: «هیچ کس نسبت به ما أهل بیت کینه ‏توزى و دشمنى نمی کند مگر کسى که ولادتش ناپاک و غیر مشروع باشد یا مادرش در ایّام حیض به او باردار شده باشد».[6]

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

ختم قران به نیت حضرت علی اصغر گرفتم 😔💔تا یکشنبه وقت دارید❤ان شاءالله به حق حضرت علی اصغر حاجت روا بشید همگی 😍😍😍💞💞 https://www.ninisite.com/discussion/topic/4658665/یه-لحظه-بیایییددختم-قران-برای-حضرت-علی-اصغر

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

✋✋✋✋

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2731

واقعا چطور میتونن تو دوران پریودی رابطه داشته باشن اصلا چه لذتی داره یعنی انقدر سخته چتد روز جلو خودشون رو بگیرن

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

منبع موثق داری؟

اول اینکه مگه میشه تو پریود باردار بشی؟

دوم اینکه گیرم این وسط بچه ای تشکیل شد بچه چه گناهی کرده که میگه دشمن امام علیه

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738
واقعا چطور میتونن تو دوران پریودی رابطه داشته باشن اصلا چه لذتی داره یعنی انقدر سخته چتد روز جلو خود ...

بعضیا واقعا نمیدونن و اطلاعاتشون کمه 

بعضیام بیخیال

منبع موثق داری؟ اول اینکه مگه میشه تو پریود باردار بشی؟ دوم اینکه گیرم این وسط بچه ای تشکیل شد بچه ...

از نظر علمی بزن توی گوگل میاد و میگن احتما ل داره منابع این احادیث زیاده یکیش وسایل الشیعه شیخ حر عاملی

منبع موثق داری؟ اول اینکه مگه میشه تو پریود باردار بشی؟ دوم اینکه گیرم این وسط بچه ای تشکیل شد بچه ...

آره چون اسپرم تا 3 روز زندس و اگه تخمک آزاد بشه زودتر احتمالش هست

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
2706